Jump to content

Vand GROM AUDIO - magazie mp3 digitala


Recommended Posts

Vand magazie CD mp3 virtuala GROM Audio pentru BMW, varianta USB. Prin niste cabluri speciale (pe care nu le am) se pot conecta si: iPod / iPhone, AUX-IN + Bluetooth.

 

Afisaza titlul melodiei, schimbarea melodiilor se face de pe butoanele unitatii audio originale BMW sau de pe comenzile de pe volan.

 

Se poate face foarte simplu update de firmware cand apare o versiune mai noua, produsul vine insotit de manual de instalare si utilizare + cabluri aferente.

 

Este mult superioara interfetelor xCarLink si DMC, pt modelele de BMW !!!

 

Este FABRICATA IN USA si se potriveste pe modelele BMW seriile 3,5,7,8,Z3,Z4, X5, X3 echipate cu radio BMW BUSINESS RDS si BMW PROFESSIONAL RDS, modele cu I-BUS fabricate intre 1995-2005.

 

Compatibil si cu Mini, Rover, Land Rover, Range Rover.

 

NU ESTE COMPATIBILA cu modelele echipate cu DSP ( DIGITAL SOUND PROCESSOR ) sau cele cu fibra optica.

 

Site oficial: http://www.gromaudio.com/store/usb_adapters/bmw_mini_98-06_usb_bluetooth_android_ipod_car_kit_-_behind_the_radio.html

 

 

Lista masini compatibile:

 

BMW 3 series 1999-2005 (No Nav)

BMW 5 series 1998-2003 (No Nav)

BMW 7 series 1998-2001 (No Nav)

BMW X3 2004-2010 (No Nav)

BMW X5 2000-2006 (No Nav)

BMW M3 1997-2005 (No Nav)

BMW M5 2000-2003 (No Nav)

BMW Z3 1997-2002 (No Nav)

BMW Z4 2003-2005 (No Nav)

BMW Z8 2000-2003 (No Nav)

BMW M Roadster 1999-2002 (No Nav)

BMW M Coupe 1999-2002 (No Nav)

BMW Mini 2001-2005 (No Nav)

 

Pret: 420 lei (+taxe postale daca nu sunteti din Bucuresti)

Predare personala in Bucuresti.

 

Vechime: ~5 luni (l-am achizitionat in Februarie din Olanda). Este in perfecta stare de functionare, ofer test pe masima mea personala (e39) daca sunteti din Bucuresti.

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Nici eu nu am buton "mode". Eu am modelul din atasament. Dupa cum observi nu are un buton "mode". In schimb, ultimul buton dintre cele de jos(unde de obicei selectezi postul radio 1-6 sau 7-12) cel mai din dreapta este butonul care are functia de "mode". Cu ala schimbi intre grom (care emuleaza cd changer), tape / cd si radio.

 

post-49347-0-82958600-1341320441_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.