Jump to content

Schimb jante pe 15 oem contra unor gume second


Fan4BMW

Recommended Posts

Dupa cum spune si titlul schimb un set de 4 jante din aluminiu originale sunt BMW STYLE 6 pe 15 se dau cu tot cu gume si capacele de la butuc BMW OEM, gumele de pe jante sunt aproape noi noute folosite 2000 km maxim , jantele sunt intr-o stare chiar foarte buna , au doar unele zgarieturi .. (nu sunt strambe chiar recent au fost echilibrate)

 

as dori in schimbul lor 4 gume , 2 am nevoie de dim 235/40/17 iar 2 gume am nevoie de 205/40/17 sa fie cat de cat folosibile.

 

in cazul in care nu se schimba se pun in vanzare la pretul de 100 euro.

 

persoana de contact: Dragomir Bogdan

telefon: 0724387586

yahoo messenger & email: fant0ma@ymail.com

 

Rog seriozitate multumesc anticipat

 

(De preferat schimbul sa fie in orasul resita sau imprejurimi , dar in cel mai rau caz se face schimbul prin curierat)

 

Atentie pozele sunt luate de pe internet ca si model jantele sunt 99% identice.

41_1833627611.jpg

1.png

Edited by Fan4BMW
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dupa cum spune si titlul schimb un set de 4 jante din aluminiu originale sunt BMW STYLE 6 pe 15 se dau cu tot cu gume si capacele de la butuc BMW OEM, gumele de pe jante sunt aproape noi noute folosite 2000 km maxim , jantele sunt intr-o stare chiar foarte buna , au doar unele zgarieturi .. (nu sunt strambe chiar recent au fost echilibrate)

 

as dori in schimbul lor 4 gume , 2 am nevoie de dim 235/40/17 iar 2 gume am nevoie de 205/40/17 sa fie cat de cat folosibile.

 

in cazul in care nu se schimba se pun in vanzare la pretul de 100 euro.

 

persoana de contact: Dragomir Bogdan

telefon: 0724387586

yahoo messenger & email: fant0ma@ymail.com

 

Rog seriozitate multumesc anticipat

 

(De preferat schimbul sa fie in orasul resita sau imprejurimi , dar in cel mai rau caz se face schimbul prin curierat)

 

Atentie pozele sunt luate de pe internet ca si model jantele sunt 99% identice.

pune poze reale cu jantele sunt interesat. salut!

Link to comment
Share on other sites

pune poze reale cu jantele sunt interesat. salut!

Maine cand ajung la garaj fac poze la fiecare janta individual :) gumele sunt de vara am uitat sa mentionez 195/65/15 sunt pe ele parca dar va zic mai exact maine

 

 

POZE REALE FACUTE PE MASINA MEA INAINTE SA LE PUN PE ACTUALELE DE 17

27.jpg

36.jpg

29.jpg

Edited by Fan4BMW
Link to comment
Share on other sites

Scuze am uitat sa i fac poze zilele astea nu am avut timp din pacate am avut un program foarte incarcat maine sigur trec la garaj si revin cu poze in cazul in care este cineva interesat.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.