Jump to content

Vand pentru E46 sedan


Recommended Posts

suspensie sport reglabila TA Technix aproape noua, pret 100eur (toate 4), vreau la schimb alta suspensie stock sa fie cat de cat buna

cauciucuri ALL SEASON aproape noi (cu fulg pe ele), pret 100ron buc, vreau la schimb altele pe duca - rulate doar 2500km (195/65/r15)

rama adaptoare cd plus mufa adaptoare 50 ron

socluri stopuri spate 100 ron (2 buc)

 

 

tel: 0723 / 407 / 969

Edited by wyp
Link to comment
Share on other sites

sal..vreau eu suspensia sport si soclurile spate..cum facem schimbul ?

salut, valabil doar in bucuresti si cine doreste suspensia, trbuie sa aiba unde sa le schimbam de pe o masina pe alta.

Multumesc pt intelegere,, si pentru baiatu care mi-a trimis pm cu detalii despre cauciucuri ai poze in topic si vezi toate detalile acolo

Link to comment
Share on other sites

eu o am data jos suspensia..iti trimit prin posta sau curier suspensia mea si apoi imi trimiti si tu pe a ta..

 

daca nu se gaseste nimeni sa le vrea pana luni mi le rimiti prin curier.

Link to comment
Share on other sites

Ok whisperer asa ramane.

 

Okazie ofer un set de jante aliaj cele din poza cu cauciucuri noi all season pe 15, vreau la schimb un set de jante tabla cu capace si cauciucuri indiferent de stare si diferenta 250 ron.

 

Senzor temperatura exterioara cu tot cu mufa si cablu 50 ron

Edited by wyp
Link to comment
Share on other sites

Marti de dimineata pot aduce jantele de tabla pe 15 cu anvelope pentru schimb. problema e ca nu am capace. Merge fara?

 

Te sun maine ca sa stabilim exact, acum cred ca e cam tarziu.

 

salut, vreau la schimb, jante tabla cu cauciucuri indiferent de dot sau starea lor doar sa nu fie iesita sarma din ele, si capace oem E46 daca nu ai gasesti sa cumperi intre intre 30 si 70 ron daca stai sa le cauti, daca ai toate astea facem schimbul oricand vrei. Multumesc

o seara frumoasa,

Link to comment
Share on other sites

cat vrei pe jante am la schimb jante tabla pe 15 si capace

 

salut, 140 ron daca le iei azi, si cine vrea suspensia sunt dispus sa mai las 10% nu de alta dar maine dau masina... Deci daca este cineva interesat il astept cu un telefon, azi nu mai intru pe net.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.