Jump to content

olecutza de tuning


cipus

Recommended Posts

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

stiu f bine, de asta le-am luat pe 17". Mai mari de atat erau dezastru

Oricum de cand s-a schimbat primarul (2004) nu s-a mai facut absolut nimic pt drumurile din iasi. E nenorocire :blink:

Edited by cipus
Link to comment
Share on other sites

Poti sa faci niste poze noaptea la stopurile cu LED-uri? Cum se vad normal cu pozitia pusa si apoi cu frana actionata sa ne facem si noi o parere, m-ar interesa sa imi pun si eu si as vrea sa ma asigur ca se vad mult mai bine decat cele stock si ca nu dau impresia de khitch.

 

frumoasa masina, s-o stapanesti sanatos fara incidente.

mersi anticipat.

Edited by JayTee
Link to comment
Share on other sites

mie mi se par mai frumoase jantele de dinainte...par mai sportive si dau un aer mai inchegat masinii...

astea evolution sunt deja comune. nu mai stii care sunt autentice si care sunt replica...

185618[/snapback]

 

Nu stiu dc spui asta, in Iasi am vazut vro 5 masini cu jante ca alea care le-am avut. De astea M3 Evo am vazut o singura masina, un M3 :blink: deci nu sunt asa comune...cel putin in Iasi

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu dc spui asta, in Iasi am vazut vro 5 masini cu jante ca alea care le-am avut. De astea M3 Evo am vazut o singura masina, un M3  :blink:  deci nu sunt asa comune...cel putin in Iasi

185824[/snapback]

sunt faine jantele, nu zic...dar in bucuresti sunt din ce in ce mai multe masini cu astfel de model...

daca nu sunt indiscret cam cat a dus toata distractia cu tunningul exterior, si cam cat km ai facut cu masina de cand o ai...? ca arata bine de tot!

ai garaj...? :)

Link to comment
Share on other sites

Poti sa faci niste poze noaptea la stopurile cu LED-uri?  Cum se vad normal cu pozitia pusa si apoi cu frana actionata sa ne facem si noi o parere, m-ar interesa sa imi pun si eu si as vrea sa ma asigur ca se vad mult mai bine decat cele stock si ca nu dau impresia de khitch.

 

frumoasa masina, s-o stapanesti sanatos fara incidente.

mersi anticipat.

185708[/snapback]

 

ce sugerati sa-i fac in continuare ?

185971[/snapback]

sa faci poze la stopuri noaptea.... :blink:

Edited by mishoo
Link to comment
Share on other sites

bandourile le-am vopsit moka, jantele au costat cu 30 EU in plus fata de cele care le-am avut. Stopurile au fost 9 mil, angel-eyes 3 mil iar becurile de semnalizare 700 mii - 4 bucati (Philips Silver Vision)

Acuma vreau sa iau o finala Remus...

Edited by cipus
Link to comment
Share on other sites

Am mentionat doar preturile pt. tuningul exterior. La interior ceasuri plasma + inele cromate = 110 EU, schimbator 1.8 mil

Mersi de urari si bafta cu noua achizitie !

187223[/snapback]

 

 

:blink: :) :) :) :)

 

cat sunt bani nu ai de ce sa iti faci griji...baga la mai mare.... :D :D :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.