Jump to content

Cumpar far stanga sau sticla far pentru e36


Recommended Posts

Salut!

Am faruri stanga-dreapta model ZKW, fara lupa, de pe un E36 din 1998. Sunt in stare absolut impecabila, fara nici un fel de defect. Masina a fost cam ultimul an de fabricatie.

Le dau numai impreuna, un pret ar fi de 300 lei.

Daca esti interesat, da-mi un telefon la nr. 0730 080 634.

Link to comment
Share on other sites

Salut!

Am faruri stanga-dreapta model ZKW, fara lupa, de pe un E36 din 1998. Sunt in stare absolut impecabila, fara nici un fel de defect. Masina a fost cam ultimul an de fabricatie.

Le dau numai impreuna, un pret ar fi de 300 lei.

Daca esti interesat, da-mi un telefon la nr. 0730 080 634.

 

multumesc de oferta.dar chiar nu pot cumpara 2 faruri pentru o sticla sparta.

Link to comment
Share on other sites

Am eu 2 faruri in anunturi la pret de 190 negociabil. Dau si unul dar e hella cu bec hb3.

multumesc de oferta,dar mie imi trebuie neaparat zkv si nu cu hb3 ci cu h1.

in continuare astept oferte.....

Edited by bmwpisic
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

iti dau eu 2 faruri cu tot cu sticla, faruri cu lupa si angel eyes.. cu doar 100 RON.. o sa ai si de rezerva, eu zic ca oferta mai bune de asa nu o sa gasesti.

ok.am o singura intrebare, sticla e din plastic defapt, sau sticla normala?mai pune te rog poze cu ele din spatele lor si deasupra sa vad cum sunt montate sticlele.si bineinteles lasa un nr de tel

Edited by bmwpisic
Link to comment
Share on other sites

ok.am o singura intrebare, sticla e din plastic defapt, sau sticla normala?mai pune te rog poze cu ele din spatele lor si deasupra sa vad cum sunt montate sticlele.si bineinteles lasa un nr de tel

nu sunt de plastic, sunt de sticla. 0736470863 e numarul meu de telefon. poye iti trimit mai deseara, pana la 8 sunt la scoala

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

''Cumpar far stanga sau sticla far pentru e36'' Is eu orb sau nu stiu sa citesc sau aici scrie ca esti interesat de sticla farului din stanga nu din drepata? M-ai intrebat ce marca e sticla farurilor si nu vad eu? Te-ai uitat bine la ce ai primit si nu ai observat ca erau ideentice cu cele din poze? Nu vreau sa fac reclama proasta nimanui, dar ce ai facut tu nu se cade. M-am inteles cu tine foarte clar, iar telefonul tau de astazi prezzenta cu totul o alta situatie decat ce am vb noi aici. Fara a te simti ofensat, eu cred ca nu stii care-i stanga si care-i dreapta.

 

Am fost domn cu tine inca din startul ''afacerii'' in care ti-am cerut 100 Ron pe faruri, ceea ce e un nimic. Dar in fine.. Sper sa te uiti bine in ceea ce am vb si sa iti amintesti ce ai vazut azi in colet, apoi sa te mai gandesti la afirmatiile pe care le-ai facut cu privire la autenticitatea pozelor. Salut

Link to comment
Share on other sites

''Cumpar far stanga sau sticla far pentru e36'' Is eu orb sau nu stiu sa citesc sau aici scrie ca esti interesat de sticla farului din stanga nu din drepata? M-ai intrebat ce marca e sticla farurilor si nu vad eu? Te-ai uitat bine la ce ai primit si nu ai observat ca erau ideentice cu cele din poze? Nu vreau sa fac reclama proasta nimanui, dar ce ai facut tu nu se cade. M-am inteles cu tine foarte clar, iar telefonul tau de astazi prezzenta cu totul o alta situatie decat ce am vb noi aici. Fara a te simti ofensat, eu cred ca nu stii care-i stanga si care-i dreapta.

 

Am fost domn cu tine inca din startul ''afacerii'' in care ti-am cerut 100 Ron pe faruri, ceea ce e un nimic. Dar in fine.. Sper sa te uiti bine in ceea ce am vb si sa iti amintesti ce ai vazut azi in colet, apoi sa te mai gandesti la afirmatiile pe care le-ai facut cu privire la autenticitatea pozelor. Salut

 

daca ar fi ceva de zis, despre afacerea esuata cu tine, eu as fi ala.nu tu.ti-am spus si la telefon las-o asa.nu eu am fost omul de slaba calitate ci tu.daca tot insisti pe subiect o sa-ti deschid eu un topic unsw isi are locul si prezentam situatia negru pe alb.nu-mi spune mie ca nu stiu care e stanga si care e dreapta ca aici, tu te regasesti ,nu eu.nu ma intereseaza ca ele costa 100lei putea sa coste si 300 sau 50 lei, mie imi este tot una.nu-mi spune mie vrajeli cum ca tu nu te pricepi, ca nu sti.cand la mine farurile au ajuns dezmembrate de tot, nu te pricepi la faruri,dar sa le faci bucati sti,mi-ai facut o oferta de faruri depo ca sa folosesc eu doar sticla de pe stanga, nu merge,imi trebuiau amandoua, iar cel de pe dreapta iti reamintesc ca avea sticla sparta si nu era la fel ca cea de pe stanga pe langa faptul ca cea de pe dreapta era zkv nu depo.referitor la ''Cumpar far stanga sau sticla far pentru e36'' ar trebui sa mai citesti si ca vreau neaparat ZKV.scrie in topic. iar la ce era in colet chiar am facut si poze.nici macar stila de stanga nu era buna,avea clemele de prindere rupte.

Deci, pentru ultima oara iti spun las-o asa ,aici nu tu esti victima si mai faci si gura mare.ITI INTERZIC SA MAI DAI VREUN REPLAY PE TOPICUL MEU, daca mai insisti tot tu(desi nu esti intreptatit sa faci asta) o sa-ti dau ocazia pe la reclamatii sa faci de cap ca tot iti plac comentariile.

Link to comment
Share on other sites

Ma asteptam sa am de a face cu oameni neseriosi, dar nu pe forum aici. A venit coletul inapoi iar sticla farului din stanga nu are nimic, e putin murdara, trebuia doar curatata. IN tot ce am vb noi nu am pomenit ca faarurile-s depo, habar nu am ce inseamna, si nici nu ma intereseaza. Eu ti-am facut o oferta, ti-am spus ca sunt din sticla si atat. Mi-ai dat retur la colet fara ca macar sa stai mai mult de 5 minute pe ganduri. Curierul a spus ca nici macar nu l-ai deschis, dar hai sa zic ca poate se inseala. Mie nu imi plac cometariile aiurea, cu atat mai mult neseriosii. Puteai sa imi spui cum sa ma uit sa vad daca sunt depo, sau nu, si iti spuneam de la inceput, nu plateam tur-retur la colet sa te uiti tu la ele. Pe langa toate am stat si sa-ti caut tie cu specific firma de courierat pe care ai vrut-o. Asta nu ti-a dat de gandit ca nu am avut de gand sa te fraieresc? Am spus, nu MA PRICEP!

 

Si de ce sa nu mai dau reply? Stai linistit, poti sa imi faci ce reclamatie vrei tu. Am toate mesajele, si in nici unul nu am afirmat ca sunt faruri mege-extra bune, lumineaza 16 KM, sau eu stiu ce minciuna. Ba in plus, am si un topic in care am scris ca vand sau schimb farurile, si am prezentat starea lor. Nu stiu ce o sa interpreteze colegii de pe forum, dar sper sa nu pateasca ca mine petru a se convinge ce fel de om esti, si cat esti de serios. Sper sa observi faptul ca pe langa ''figura'' fara stil pe care ai facut-o nu ti-am adresat nici un cuvant lipsit de bun simt.

 

Nu te mai agita, si mersi oricum. Sper sa ai noroc in a-ti gasii sticla ptr far.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.