Jump to content

BMW M135i F20 vs Audi RS3


thesaw

Recommended Posts

Cata frustrare in postul tau =))

 

Cand Audi facea masini Bmw incerca sa vina cu icsdrive.

 

Sent from my Iphone 5 using Tapatalk

 

Remember BRUTUS !

Ca si fapt divers , eu imi intretin masina la un service specializat pe grupul VAG. Tipul care detine acest service ( este echipat cu tot ce poate oferi o reprezentanta , poate mai mult) a lucrat la Cardinal, dealer VAG. Ce mi-au vazut ochii pe acolo legat de VAG e dezastru. Chiar cel care are service-ul mi-a zis clar , ce probleme sunt la Audi nu o sa fie niciodata la BMW.

 

Vis a vis de bord , BMW are personailtate....

Edited by Mircea-Si
Link to comment
Share on other sites

hai ma lasa-ne, du=te pe audi forum cu bordul asta de 10 ani pe audi...prefer bordul anost de bmw decat pomul de craciun de la audi

 

 

Cand BMW facea masini, Audi nu se numea Audi. Pasionatule :sorcerer:

 

Ma bucur ca va recunoasteti invinsi.Mai vorbim cand invatati ce inseamna quattro. itfxxadafuq- Habar nu ai ce inseamna Vag

 

Va las sa va delectati cu putina miscare in spiritul 'icsdrive'... Min 4:20

 

 

 

E greu sa intelegi aplicatia Tapatalk mai ales daca ai 4 clase.

 

Sent from my Iphone 5 using Tapatalk

Edited by Audistul
Link to comment
Share on other sites

Ma bucur ca va recunoasteti invinsi.Mai vorbim cand invatati ce inseamna quattro. itfxxadafuq- Habar nu ai ce inseamna Vag

 

Va las sa va delectati cu putina miscare in spiritul 'icsdrive'... Min 4:20

 

 

 

E greu sa intelegi aplicatia Tapatalk.

 

sent form my Iphone 5 using tapatalk

 

 

mooa ce tare...avem nevoie de quattro ca altfel nu mai putem merge cu masina...da' mai bine...dar, n-are rost sa ma pretez la mintea ta.

Link to comment
Share on other sites

Habar nu ai ce inseamna Vag

E greu sa intelegi aplicatia Tapatalk.

 

sent forum my iphone 5 using taptalk

da-te-n pula noastra cu tapatalcul tau mai dementule. Esti chiar atat de idiot?

Daca iti arat o poza cu un vag, nici nu ti se scoala. Ai par la pula?

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ma bucur ca va recunoasteti invinsi.Mai vorbim cand invatati ce inseamna quattro. itfxxadafuq- Habar nu ai ce inseamna Vag

 

Va las sa va delectati cu putina miscare in spiritul 'icsdrive'... Min 4:20

 

 

 

E greu sa intelegi aplicatia Tapatalk mai ales daca ai 4 clase.

 

Sent form my Iphone 5 using Tapatalk

 

Oricum parca prima data masinile sport aveau RWD nu 4ro

Edited by Mircea-Si
Link to comment
Share on other sites

sent forum my iphone 5 using taptalk

Idiotul s-a dat de gol. S-a grabit si a incurcat grafia. Isi scrie cu manuta semnatura, doar ca sa se dea mare.

Vad ca intre timp a corectat.

Mare-i gradina ta doamne...

Edited by paul
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

E greu sa intelegi aplicatia Tapatalk mai ales daca ai 4 clase.

 

Sent form my Iphone 5 using Tapatalk

stai ca dementul a editat, cica iti trebuie mai mult de patru clase pentru aplicatie.

Ba, asta e cel mai prost, ma jur, poate doar bogdyy...ala era sarac cu duhul, dar asta e bou-bou, de-i miroase gura a mec si el umbla cu un pisat de cartela fara net. Bai asistatule.

Link to comment
Share on other sites

 

 

@dadogus,acelasi design? Pai ce pot spune de BMW ca de ani de zile au acelasi interior anost in special bordul...colorat in sudan III

 

 

Sent from my Iphone 5 using Tapatalk

 

 

Ma bucur ca va recunoasteti invinsi.Mai vorbim cand invatati ce inseamna quattro. itfxxadafuq- Habar nu ai ce inseamna Vag

 

 

Sent form my Iphone 5 using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

looooooooooooooool

Link to comment
Share on other sites

Remember BRUTUS !

Ca si fapt divers , eu imi intretin masina la un service specializat pe grupul VAG. Tipul care detine acest service ( este echipat cu tot ce poate oferi o reprezentanta , poate mai mult) a lucrat la Cardinal, dealer VAG. Ce mi-au vazut ochii pe acolo legat de VAG e dezastru. Chiar cel care are service-ul mi-a zis clar , ce probleme sunt la Audi nu o sa fie niciodata la BMW.

 

Vis a vis de bord , BMW are personailtate....

 

Asa si, ce-i cu asta ca detine un service la bloc? Poate sa spuna ce vrea.Masinile intr-o tara civilizata se repara la reprezentanta nu la nea Gelu'din cartier

 

 

 

 

 

Daca nu imi zici cum se numea Audi inainte te declar retardatul forumului.

Sa te vad...

 

 

Nu ma cobor la nivelul tau.In plus de asta foloseste Google.Latra cat vrei,din partea mea ai ignore.

 

da-te-n pula noastra cu tapatalcul tau mai dementule. Esti chiar atat de idiot?

Daca iti arat o poza cu un vag, nici nu ti se scoala. Ai par la pula?

 

Ghiolbane,birjare,esti pe un forum copile !!!! Controleaza-te si lasa limbajul de canal pentru amicii tai.Fii civilizat ca te vede o tara intreaga cate de needucat esti,dar asta nu conteaza,important e ca tu ai BMW.Te-am recunoscut

 

Si tu poti sa dai din clanta cat vrei,ca vei vorbi singur.La cei 7 ani de acasa(2 in canal si 7 pe strazi) nu am ce sa-ti cer mai mult.

 

Get a life.Poate mai pui si mana pe o carte de gen Ghidul nesimtitului---te descrie perfect.

 

 

E o semnatura care se pune automat cand scrii de pe telefon.Dar, ce stiti voi despre tehnologie cand doar sa aruncati cu jigniri stiti

 

VAG-nu vine de la Vagin,desi stiu ca ti-ai dori unul,dar nu se poate...try again and get a life.

 

 

Sent from my Iphone 5 using tapatalk

Edited by Audistul
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.