Jump to content

CUMPAR BMW 730 F.L.


cornelneb

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

...si nu orice .doar sub 200kkm si cu mpaket

 

Caline da sincer tu dc ai luat foc asa ?

 

Atunci, baga-ti mintile in cap si nu mai visa la 320d 2004 cu m-cotet la maxim 5000 !

 

Vad ca esti tendentios ,mai esti si moderator .Pai am zis 2002-2004 .

 

Caline da sincer tu dc ai luat foc asa ?

 

 

 

Vad ca esti tendentios ,mai esti si moderator .Pai am zis 2002-2004 .

 

Adica daca iei un 320 2002 cu m pachet cu 5000 tie ti se pare o pomana ca nu inteleg .

Link to comment
Share on other sites

Cu maxim 5.000 o sa iei un cazan, chiar si din 2002. Cine are unul bun, mai bine il pastreaza decat sa-l dea pe asa pret de nimic.

 

Nu stiu ce sa mai zic ,uitati-va ce masina am avut si cat am cerut pe ea .la 4000 am vandut-o ,asa ca nu stiu daca sunteti in masura sa ma judecati ca dau putin sau ca iau cazane sau mai stiu eu ce !

Link to comment
Share on other sites

Cornel, eu si inca 2-3 baietii care te-am stresat sa zic asa dry.gifam avut acceasta masina , si este frumos sa o ai in parcare dar trebuie sa te gandesti serios si la mentenanta masinii. Ma repet la 12k nu ai cum sa gasesti o masina buna ,eu pe a mea am luat 15500 data la samsar cu peste200k si era tipla dar nu am dat-o pe banii astia ca imi era foame sau eram disperat. Mult succes in actiuniile tale viitoare. :thumbsup:
Link to comment
Share on other sites

Cornel, eu si inca 2-3 baietii care te-am stresat sa zic asa dry.gifam avut acceasta masina , si este frumos sa o ai in parcare dar trebuie sa te gandesti serios si la mentenanta masinii. Ma repet la 12k nu ai cum sa gasesti o masina buna ,eu pe a mea am luat 15500 data la samsar cu peste200k si era tipla dar nu am dat-o pe banii astia ca imi era foame sau eram disperat. Mult succes in actiuniile tale viitoare. :thumbsup:

 

In primul rand merci si daca toti ar fi comentat pe acelasi ton sa fii sigur ca si eu raspundeam la fel.Da cand vezi ca unii sunt tendentiosi altii mistocari samd chiar te apuca nervii .Am mai patit-o ,tot asa ,m-au facu samasar ,tigan,au facut misto pana i-am injurat ca la usa cortului ca n-am mai rezistat.Eu cred ca daca acest forum se vrea a fi unul serios ar trebui ca limbajul de mistocar sa fie dat la o parte si sa fie inlocuit cu unul constructiv pentru ca pana la urma toti suntem oamenii chiar daca unii scriu mai bine sau mai putin bine sau chiar daca unii stiu mai mult sau mai putin despre masini !!!

Link to comment
Share on other sites

Haterilor ia lasati omu in pace!! Cornele dupa ce o cumperi asteptam prezentarea... speram sa fie la fel cu cea a ultimei rachetutze!!! 8)

 

Pai ce prezentare, ca a zis ca un prieten cauta E65.

 

El vrea un 320d la 5k.

Link to comment
Share on other sites

In primul rand merci si daca toti ar fi comentat pe acelasi ton sa fii sigur ca si eu raspundeam la fel.Da cand vezi ca unii sunt tendentiosi altii mistocari samd chiar te apuca nervii .Am mai patit-o ,tot asa ,m-au facu samasar ,tigan,au facut misto pana i-am injurat ca la usa cortului ca n-am mai rezistat.Eu cred ca daca acest forum se vrea a fi unul serios ar trebui ca limbajul de mistocar sa fie dat la o parte si sa fie inlocuit cu unul constructiv pentru ca pana la urma toti suntem oamenii chiar daca unii scriu mai bine sau mai putin bine sau chiar daca unii stiu mai mult sau mai putin despre masini !!!

 

Nu mai pune si tu tot la suflet, chiar daca unii sunt mai mistocarii stiu sigur ca la o problema reala sar sa ajute :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Pai nu ai inteles ,nu era vorba de ce masina prezint ci cum o prezint!

bv cornele, te-ai prins!! o sa vb cu krebs sa-ti dea niste puncte de reputatie pt asta, vezi ca el e moderator acum si poti sa-i zici sa-ti stearga posturile offtopic... nu-i mai baga in seama pe astia ca ei au numai masini scumpe

Link to comment
Share on other sites

bv cornele, te-ai prins!! o sa vb cu krebs sa-ti dea niste puncte de reputatie pt asta, vezi ca el e moderator acum si poti sa-i zici sa-ti stearga posturile offtopic... nu-i mai baga in seama pe astia ca ei au numai masini scumpe

 

Pai eu iti multumesc anticipat ma Gicone si o sa-ti fiu vesnic recunoscator !!!

Link to comment
Share on other sites

Nu mai pune si tu tot la suflet, chiar daca unii sunt mai mistocarii stiu sigur ca la o problema reala sar sa ajute :thumbsup:

 

48 de "replies" pentru nimic si ....1 "replies" pentru: http://www.bmwclub.ro/forums/topic/125062-sfaturi-utile-pentru-achizitionarea-unui-320-d/page__p__1852593__fromsearch__1#entry1852593 uite cum au sarit cand am cerut un sfat !!!asa ca ....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.