Jump to content

Vand sistem Navigatie CIC E90 E91 E92 E93 - 1200E


Recommended Posts

Vand sistem navigatie CIC Professional cu harti 2013. Sistemul este montat pe masina mea, si este format din unitate CIC, monitor CIC + cabluri ( video si usb ), emulator CIC pt Navigatie, Video in motion si Comenzi vocale. pret 1200euro FIX. O sa revin cu poze mai pe seara, cand ajung la masina.

 

Sistemul provine de pe un E91 LCI din 12.2010.

 

contact pe pm sau yms: ins1dez

Edited by InSidE
Link to comment
Share on other sites

Pai le-am gasit la pachet de pe un LCI din 2011.

Hm, nu te inteleg, dar ma rog. Un combox nou este 250euro, si se monteaza in 15min. Vinzi tot CIC-ul (1200E), doar ca sa iei acelasi lucru + un modul de 250E?

Edited by LYM
Link to comment
Share on other sites

@inside cam in 500 l-as pune. Stiu, nu e avantajos pentru tine, scopul era sa fie avantajos pt mine :))

 

@LYM nu poti sa pui combox daca CIC-ul are o versiune de sw mai veche.. iar ca sa faci update de soft e mai complicat daca CIC-ul nu se mai afla pe masina pe care a fost montat din fabrica.

Link to comment
Share on other sites

Nu o sa-ti dea nimeni 500E pe CCC. Daca nici la 400E nu se vinde, ce sa mai zic? Mai bine il vinzi tu si vii cu cash.

 

Uite la 400E si tot nu se vinde, plus ca mai ofera si wooferele de Hi-Fi.

 

http://www.bmwclub.ro/forums/topic/124587-400-eu-vand-navigatie-completa-profesionala-pentru-seria-5-e60-e61-completa/

Edited by InSidE
Link to comment
Share on other sites

Nu o sa-ti dea nimeni 500E pe CCC. Daca nici la 400E nu se vinde, ce sa mai zic? Mai bine il vinzi tu si vii cu cash.

 

Uite la 400E si tot nu se vinde, plus ca mai ofera si wooferele de Hi-Fi.

 

http://www.bmwclub.ro/forums/topic/124587-400-eu-vand-navigatie-completa-profesionala-pentru-seria-5-e60-e61-completa/

 

:D totusi e arsa pe tot spatele.....adica zic si eu....poate nu ai dat cel mai bun exemplu

Link to comment
Share on other sites

:D totusi e arsa pe tot spatele.....adica zic si eu....poate nu ai dat cel mai bun exemplu

 

Adica? Nu inteleg ce vrei sa zici ?

 

Pentru doritori am si un CIC pentru E60 cu tot cu Klima. Monitor am gasit la 200e o sa-l iau sa fie completa.

Edited by InSidE
Link to comment
Share on other sites

cati bani e cic ulk de e60? vine cu emulator? are harti preinstalate?

 

Nu are emulator, ala mai costa 200e. Cred ca are hartile de 2009, inca nu l-am conectat la masina ca eu am E90.

 

In afara de emulator , iti mai tre cablurile care mai sunt vreo 75 euro.

 

Cu tot cu monitor 800E. La care mai tre sa iei emulator + cabluri.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.