Jump to content

vand interior piele gri bmw e46


Recommended Posts

pretul nu l mentionezi?

 

 

scuze, am omis ce era mai important.

pretul este de 200 euro (900 lei) avand in vedere ca pe net se gasesc si la 500 de euro eu zic ca este un pret bun pt cumparator

interiorul se prezinta destul de bine, nu este agatat, zgariat, tocit... doar panoul dreapta fata are probleme mai serioase, dar se poate repara , sau se poate folosi doar interiorul (inima) panoului care nu are nimic, un scaun are pretensionarea defecta (airbagul de strange centura)

momentan interiorul este murdar, cand o sa am ceva timp la dispozitie si o solutie pt piele am sa-l curatesc si apoi am sa-i fac si poze

Link to comment
Share on other sites

f bun pretu, il luam eu daca al meu nu era negru interiorul....ai si fetele de usi? nu stii aprox cam cat ar costa transportul? ms

 

 

am si fetele de usi tot pe piele gri . nu stiu cat vine transportul prin curierat, probabil in jur de 150 lei. te sfatuiesc mai bine de banii astia sa bagi carburant si sa le ei personal ,le si vezi , te si plimbi :) vezi si orasul lalelelor si nici nu o sa fii nevoit sa mergi prin tribunale sa te judeci cu firmele de curierat care transporta coletele ca pe bolovani si dau vina pe alti numai pe ei nu, care sunt cei mai corecti(PS: dedicatie pt fan curier m..... si pt cretul ala de e sofer in Pitesti il sfatuiesc sa-si asigure parul ca nu o sa-l mai aibe pt mult timp. pt aia 500 de lei il tund eu toata viata) scuze dar mi-am adus aminte de curierat. sfatuiesc pe toti care apeleaza la aceste firme sa verifice coletele daca sunt intregi si apoi sa lase soferul sa plece, dar daca este cret si baga textul ala ca: "nu aveti schimbat ca nu am sa va dau rest" sa-l puneti sa jure :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.