Jump to content

Vand diverse pt e46


Recommended Posts

Salut.

 

Se vinde:

-modul navigatie MK4 codat pt navigatie mica monocrom(se poate recoda si functioneaza cu ecran 16:9) - 130e

-modul bluetooth - 50e (mie mi se conecteaza telefonul la el, preia contactele dar cel cu care vorbesc nu ma aude..am inteles ca nu merge cu telefoane din generatie mai noua)

-suport telefon cu buton pt pairing bluetooth 30e

 

 

Toate sunt inca montate pe masina asa ca pentru cine doreste pot face proba (in Cluj).

 

Lista actualizata pe ultima pagina.

Edited by X X L
update info
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sper sa nu se considere UP dar am revenit cu pozele cerute mai sus + video.

 

Suportul pt telefon, modulul bluetooth + modulul MK4 sunt toate originale de pe masina mea.

 

Primele doua poze cu modulul MK4, iar celelalte doua poze cu suportul pt telefon, in care se pot pune diferite adaptoare (Snap In) pe diverse telefoane + butonul de pairing la bluetooth. In cel de-al doilea video la sfarsit am initializat procedura de pairing. ( Cheile scoase din contact, se apasa butonul si se tine apasat, se introduc cheile in contact, se pune contactul si dupa 3 secunde se lasa butonul, moment in care apare pe ecran Bluetooth Pairing.) Pozele lasa de dorit pt ca sunt facute cu telefonul.

 

http://thumbnails104.imagebam.com/22209/2ceafe222080709.jpg http://thumbnails105.imagebam.com/22209/f0d1b3222080715.jpg

http://thumbnails101.imagebam.com/22209/72303e222080727.jpg http://thumbnails104.imagebam.com/22209/9a5925222080732.jpg

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=MX40zKMhl_k

 

http://www.youtube.com/watch?v=8_lBrPSiPFc

 

LE: Modulul bluetooth e sub mocheta stanga a portbagajului si nu am mai dat-o jos pt a face poza, dar pun o poza informativa de pe google.

 

http://www.mwstewart.co.uk/images/cars/BMW/e46btretrofit/Bluetooth_46.jpg

Edited by Kenbobo
Link to comment
Share on other sites

Se adauga :

-navigatie mica monocrom perfect functionala fara nici cea mai mica zgarietura + magazie 6 cd-uri Alpine (functioneaza perfect, nu sare cd-ul) 240E ambele.

As prefera sa le vand pe acestea impreuna.

-semnale fata + lucasuri portocalii pentru e46 FL (originale, fara zgarieturi sau crapaturi): 180 lei

-bagheta portbagaj culoare Titan Silber Metalic: butonul de deschidere a portbagajului functioneaza, becurile nu: 50 lei

 

Modulul bluetooth+ MK4+ butonul pairing au plecat spre un coleg de forum.

Link to comment
Share on other sites

Inca o reducere de -10%, insemnand:

 

-navi mica+ cd changer 200E

-semnale fata + lucasuri portocalii pentru e46 FL (originale, fara zgarieturi sau crapaturi): 160 lei

-bagheta Titan Silber Metalic ramane 50 lei

Edited by Kenbobo
Link to comment
Share on other sites

Inca o reducere:

-magazia + navigatia mica pret 600 lei FIX

-bagheta iluminare portbagaj 50 lei

-semnalizari fata + lucasuri portocalii originale in stare perfecta 120 lei

 

Se mai adauga:

-10 bucati becuri T10 CANBUS cu 5 leduri 5050 SMD : 25 lei bucata

-4 becuri festoon 37mm cu cate 16 leduri SMD (se potrivesc la iluminatul interior) fara canbus: 15 lei bucata

Edited by Kenbobo
Link to comment
Share on other sites

-10% reducere la becuri

 

-10 bucati becuri T10 CANBUS cu 5 leduri 5050 SMD : 20 lei bucata

-4 becuri festoon 37mm cu cate 16 leduri SMD (se potrivesc la iluminatul interior) fara canbus: 10 lei bucata

 

-magazia + navigatia mica pret 600 lei FIX (Se dau si separat: 350 lei magazia, 250 lei navigatia)

-bagheta iluminare portbagaj 50 lei

-semnalizari fata + lucasuri portocalii originale in stare perfecta 120 lei

Edited by Kenbobo
Link to comment
Share on other sites

Inca o reducere.

Urgent:

 

-550 lei magazia + navigatia

 

Restul raman la fel:

-bagheta iluminare portbagaj 50 lei

-semnalizari fata + lucasuri portocalii originale in stare perfecta 120 lei

-10 bucati becuri T10 CANBUS cu 5 leduri 5050 SMD : 20 lei bucata

-4 becuri festoon 37mm cu cate 16 leduri SMD (se potrivesc la iluminatul interior) fara canbus: 10 lei bucata

Link to comment
Share on other sites

Urgent:

 

-navigatia + magazia: 450 lei ( sau 250 lei magazia 200 navigatia mica)

 

Restul raman la fel:

-bagheta iluminare portbagaj 50 lei

-semnalizari fata + lucasuri portocalii originale in stare perfecta 120 lei

-10 bucati becuri T10 CANBUS cu 5 leduri 5050 SMD : 20 lei bucata

-4 becuri festoon 37mm cu cate 16 leduri SMD (se potrivesc la iluminatul interior) fara canbus: 10 lei bucata

 

TEL: 0752177922

Edited by Kenbobo
Link to comment
Share on other sites

La e46 din cate am inteles ai cablajul deja preinstalat. Uita-te cu atentie sub mocheta din stanga si sub tavita de plastic. Sigur le ai infasurate in burete sau banda textila.

Ti le dau cu 400 fara suport.

Edited by Kenbobo
Link to comment
Share on other sites

Din cite am vazut eu nu am ascete fire> am Casetofon normal iar ca sa pot pune magazia si modulul de navigatie am neaparat nevoie de cabluir altfel nu am ce face cu ele. Oricum am sa verifictotusi miine daca am in spate cablurile dar stiu sigur ca in fata nu am. Iar fara suport nu tare pot face nimic. Nu vreau sa fac improvizatii
Link to comment
Share on other sites

Navigatia mica se conecteaza direct la mufele care le ai tu acum. Nu trebuie altele. Legat de cablurile de la magazie, sigur le ai. Trebuie sa fie o mufa cu 3 pini si una cu 6 pini.

Daca te uiti in ghidul de instalare a unei interfete, gen DICE, o sa vezi cum arata. Uite un exemplu sa sti ce sa cauti.

 

http://support.diceelectronics.com/files/bmw_install.pdf

Link to comment
Share on other sites

-10%

 

 

-navigatia + magazia: 400 lei perfect functionale, fara probleme ( sau 250 lei magazia 150 navigatia mica)

 

-bagheta iluminare portbagaj culoare Titan Silber Metalic 50 lei

-semnalizari fata + lucasuri portocalii(cu tot cu socluri si becuri) originale in stare perfectacfara zgarieturi/crapaturi 100 lei

-10 bucati becuri T10 CANBUS cu 5 leduri 5050 SMD : 15 lei/buc

-4 becuri festoon 37mm cu cate 16 leduri SMD (se potrivesc la iluminatul interior) fara canbus: 10 lei/buc

 

TEL: 0752177922

Edited by Kenbobo
Link to comment
Share on other sites

Update:

 

Au ramas:

-magazia de cd-uri: 350 lei

-bagheta iluminare portbagaj culoare Titan Silber Metalic 50 lei

-semnalizari fata + lucasuri portocalii(cu tot cu socluri si becuri) originale in stare perfectacfara zgarieturi/crapaturi 100 lei

-10 bucati becuri T10 CANBUS cu 5 leduri 5050 SMD : 15 lei/buc

-4 becuri festoon 37mm cu cate 16 leduri SMD (se potrivesc la iluminatul interior) fara canbus: 10 lei/buc

 

TEL: 0752177922

Edited by Kenbobo
Link to comment
Share on other sites

Up.

 

-magazia de cd-uri: 350 lei

-bagheta iluminare portbagaj culoare Titan Silber Metalic 50 lei

-semnalizari fata + lucasuri portocalii(cu tot cu socluri si becuri) originale in stare perfectacfara zgarieturi/crapaturi 100 lei

-10 bucati becuri T10 CANBUS cu 5 leduri 5050 SMD : 15 lei/buc

-4 becuri festoon 37mm cu cate 16 leduri SMD (se potrivesc la iluminatul interior) fara canbus: 10 lei/buc

 

TEL: 0752177922

Link to comment
Share on other sites

Up.

 

-magazia de cd-uri: 350 lei

-bagheta iluminare portbagaj culoare Titan Silber Metalic 50 lei

-semnalizari fata + lucasuri portocalii(cu tot cu socluri si becuri) originale in stare perfectacfara zgarieturi/crapaturi 100 lei

-10 bucati becuri T10 CANBUS cu 5 leduri 5050 SMD : 15 lei/buc

-4 becuri festoon 37mm cu cate 16 leduri SMD (se potrivesc la iluminatul interior) fara canbus: 10 lei/buc

 

TEL: 0752177922

 

AN Nou Fericit!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.