Jump to content

Micro Folio (Bulgaria)


Andrei_VUV

Recommended Posts

Si pe proiectoare au pus...incredibil...no comment. :LMAO:

Ma uit si nu-mi vine sa cred ce au in cap bulgarii astia.

 

Apropo, cred ca ar trebui si pe parbriz,oglinzi laterale,oglinda interioara....mai e ceva?

 

http://imageshack.us/a/img526/2484/img232063149.jpg[/img]"]http://imageshack.us/a/img526/2484/img232063149.jpg

 

Cum plm sa mergi cu asta pe strada? Arata ca un cacat.

Link to comment
Share on other sites

Era vorba de un site , atat. Dar instigatorii gen KIP se trezesc sa comenteze in stilul lor, prostesc si numai sa faca misto de unul sau de altul. Ce de figuri pe unii...asa e forumul asta ce sa-i faci.

 

In general astia care nu se pricep la nimic comenteaza. Daca s-ar pricepe la ceva as mai zice.

Link to comment
Share on other sites

In general astia care nu se pricep la nimic comenteaza. Daca s-ar pricepe la ceva as mai zice.

Ti-ai descris actiunea din aceasta seara.

Habar nu ai de nimic, asa ca deschizi si tu un topic de CACAT sa arati lumii ca ai si tu habar de site-uri bulgaresti.

 

Du-te BAAAA, ca esti degeaba!

Link to comment
Share on other sites

Hai ba,nu mai fiti asa...in adevar, topicu e nefolositor,da asta nu inseamna ca tre' sa agresati initiatorul lui.Acuma serios ,fiti si voi mai tovarasi macar azi .Io acu vin de la Alba Iulia unde am halit niste mici :blush: de ziua tarii .Ma simt mult mai bun,nu-mi mai place scandalul !! :angel:
Link to comment
Share on other sites

La multi ani, Romania!

:goodjob:

 

Cata dusmanie pentru o poza !

Puteai sa pui pozele la taranisme, nu sa deschizi topic special pentru retarzii aia din Bulgaria ! De exemplu.

Pai dusmania cine o provoaca?

Probabil ca ar fi intrat si la taranisme dar era vorba de un service auto , nu poze capturate cu camera pe strada.

Link to comment
Share on other sites

mihaiman, meriti un suspend pt atitudine, posibil sa ai sau nu dreptate, ca e un topic degeaba.

 

Eu prima data cand am vazut pozele, am crezut ca e vb de folii care protejeaza sticla farului, dar diminueaza lumina data de bec, cu cel putin 10-15%, deci nici eu n-as pune asa ceva.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.