Jump to content

Micro Folio (Bulgaria)


Andrei_VUV

Recommended Posts

mihaiman, meriti un suspend pt atitudine, posibil sa ai sau nu dreptate, ca e un topic degeaba.

Iti multumesc ca-mi porti de grija!

 

Nu vezi ca nu esti capabil sa discerni intre ce e folositor si ce nu!

 

P.S.: Cat timp ai nickname-ul ala sa nu mi te mai adresezi, pentru ca nu te pot lua in serios!

Edited by MihaiMAN
Link to comment
Share on other sites

Iti multumesc ca-mi porti de grija!

 

Nu vezi ca nu esti capabil sa discerni intre ce e folositor si ce nu!

 

Ma doare fix undeva ce crezi tu ca-s eu capabil, macar nu critic ca un mediocru un topic din senin. Nu iti ajunge chat roomul?

 

Nu iti port de grija, sa nu ajung eu moderator, ca din suspenduri in suspenduri o sa fii cu atitudinea asta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cata critica, degeaba.

Din topicul asta un necunoscator, pasionat de ce a postat cel ce a deschis topicul, poate invata ceva: si anume ca e ilegal sa pui folie pe faruri, iti ia talonul.

Lor trebuie sa le dai ceva folositor...exclusiv cu dedicatie...daca nu,vezi ce urmeaza. Asa e forumul asta, inca o dovada in plus..cu specimene gen...se stiu ei.

Link to comment
Share on other sites

sa nu ajung eu moderator, ca din suspenduri in suspenduri o sa fii cu atitudinea asta.

Poate iti aduce Mosul un cadou, cine stie!

Si mai lasa-ma cu teorii despre atitudine. Habar nu ai ce defineste cuvantul asta si imi tii mie predici.

 

Vezi ca te-a strigat o "angajata", vrea sa iti dea partea de banuti.

Link to comment
Share on other sites

Poate iti aduce Mosul un cadou, cine stie!

Si mai lasa-ma cu teorii despre atitudine. Habar nu ai ce defineste cuvantul asta si imi tii mie predici.

 

Vezi ca te-a strigat o "angajata", vrea sa iti dea partea de banuti.

 

:)) Penibil esti. Pai daca zici din start "ce topic de cacat" ce mai vrei, atitudine de cacat, nu?

 

Sau ai defini-o altfel? Penibil. Mi-e si jena sa citesc ce vomiti.

Link to comment
Share on other sites

:)

 

Pe scurt, vrem sa ne punem folli negre pe faruri? Initial mi s-a parut ca sunt pt protectie, dar de fapt sunt naspa si pierzi lumina prin ele.

 

De aici si pana dincolo, topicul a fost catalogat de cacat. :)

 

pai, eu cred ca este destul de inept sa iti pui folie pe faruri, fiind insa un forum de pasionati BMW, banuiesc ca e ok si aici ma gandesc in special la aia cu xenon aftermarket, o idee foarte buna!

 

topicul nu este neaparat de cacat, este contemporan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.