Jump to content

Ia piciorul de pe acceleratie!


Bgy666

Recommended Posts

Si eu care trebuie sa ajung intr-o comuna uitata de lume pe langa Buzau , oare ajung ?

 

P.S : eu nu cred ca ala a avut doar 40 la ora

 

Eu zic ca daca mergi frumos ajungi fara probleme.

 

P.S: Este foarte posibil si la 40km/h sa iti fuga spatele mai ales daca nu ridici piciorul de pe aceleratie, sa te trezesti in copac,bordura,squar sau dambovita.:)

Link to comment
Share on other sites

Traiasca familia aluia care a modificat titlul topicului, acum nu mai parem un forum de retarzi.

asa ziceam si eu... :thumbsup:

 

ON:

eu inteleg ce ar fi vrut initiatorul topicului, sa lanseze un avertisment general pentru toti cei care apar la stiri cu BMWurile turtite de la derapaje mai mult sau mai putin controlate...

 

doar ca a inceput cu stangul (nu pe acceleratie), a stalcit-o cu gramatica, si nici nu a stiut ca asa ceva se discuta de mult pe forum...

 

aa, si uitasem... @TORA = suspend pt clona ! :flowers:

Link to comment
Share on other sites

Eu propun sa nu mai aberam cu gramatica si sa-l lasam pe initiator sa adune multumiri din partea celor care nu si-au dat seama de pericolele acestui sezon ( pesemne n-au vazut reclama Michelin goodjob.gif

Multumiri de rigoare initiatorului... poate salveaza cateva masini de la fiare vechiconsole.gif

Edited by CooLmaN
Link to comment
Share on other sites

Eu propun sa nu mai aberam cu gramatica si sa-l lasam pe initiator sa adune multumiri din partea celor care nu si-au dat seama de pericolele acestui sezon ( pesemne n-au vazut reclama Michelin goodjob.gif

Multumiri de rigoare initiatorului... poate salveaza cateva masini de la fiare vechiconsole.gif

 

Multumesc.

Sa speram.:heart:

Link to comment
Share on other sites

max83 ai primit ban pentru indepartarea de pe forum a unui membru important si mai ales pentru lipsa ta de cunostinte.... n-o stiti pe dolly sorcerer.png yahoo.gif

Pole te rugam sa revii asuprea decizieisweat.gif

 

Wow Pole, daca tu l-ai desenat.... esti meserias dude. Lucrezi in design? Chiar caut pe cineva care sa stapaneasca paintul frantics.gif

http://rlv.zcache.com/nothing_to_do_here_jet_pack_guy_postcard-p239118313198733515baanr_400.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.