Jump to content

Vand Navigatie Bussines completa


adi v

Recommended Posts

Vand Navigatie Bussines provenita dupa un E90 07.2007 complet functionala Europa+Romania(dvd updatat 2012 GRATUIT).Pentru cumparator consola tunel central cu hidrotransfer carbon CADOU.

 

Pret : 450euro

 

Trimit si in tara,costurile de transport cazand in sarcina cumparatorului.

 

Tel :0744 299 904

Edited by adi v
Link to comment
Share on other sites

stii cumva ce imi mai trebuie sa pun navigatie pe un e90 2005 FARA navigatie ?

Coaja de bord,mai multe detalii i-ti pot da maine.

POT ASIGURA MONTAJ LA PRETURI MAI MULT DECAT DECENTE!Pentru cei din Bucuresti.

Edited by adi v
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vand Navigatie Bussines provenita dupa un E90 07.2007 complet functionala Europa+Romania(dvd updatat 2012 GRATUIT).Pentru cumparator consola tunel central cu hidrotransfer carbon CADOU.

 

Pret : 450euro

 

Trimit si in tara,costurile de transport cazand in sarcina cumparatorului.

 

Tel :0744 299 904

 

up!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vand Navigatie Bussines provenita dupa un E90 07.2007 complet functionala Europa+Romania(dvd updatat 2012 GRATUIT).Pentru cumparator consola tunel central cu hidrotransfer carbon CADOU.

Trimit si in tara,costurile de transport cazand in sarcina cumparatorului.Tel :0744 299 904

Pentru cei care nu au avut navigatie(e90),le mai trebuie doar coaja de bord si un cablu.

Edited by adi v
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vand Navigatie Bussines provenita dupa un E90 07.2007 complet functionala Europa+Romania(dvd updatat 2012 GRATUIT).Pentru cumparator consola tunel central cu hidrotransfer carbon CADOU.

Trimit si in tara,costurile de transport cazand in sarcina cumparatorului.Tel :0744 299 904

 

Pentru cei care nu au avut navigatie(e90),le mai trebuie doar coaja de bord si un cablu.

 

UP

Link to comment
Share on other sites

Vand Navigatie Bussines provenita dupa un E90 07.2007 complet functionala Europa+Romania(dvd updatat 2012 GRATUIT).Pentru cumparator consola tunel central cu hidrotransfer carbon CADOU.

 

Pret : 450euro

 

Trimit si in tara,costurile de transport cazand in sarcina cumparatorului.

 

Tel :0744 299 904

 

up

Link to comment
Share on other sites

eu am navi busines insa nu am controlerul cu cele 6 butoane.este simplu cu intrare dvd. ce facilitati am in plus? sunt interesat de controler.

Controlerul(rotita de i-drive) este cea normala cu un singur buton,exact la fel cum ai si tu(vezi ultima poza,cea pe verticala).Controlerul cu mai multe butoane(shortcut-uri) este pentru navigatia CIC si este alta mancare de peste.

Link to comment
Share on other sites

un schimb cu jante + diferenta te intereseaza

 

Nu.Le am deja pe asteashifty.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nu stiu ce mi-ai putea oferii mai bune decat asteagrin.png

 

And up!

 

 

Ramas doar:

-monitor - 100 euro

-controler - 100 euro

-cover tunel central hidrotransfer carbon - 50 euro

Link to comment
Share on other sites

Cum ai reusit sa separi unitatea de comenzile de incalzire si senzori PDC:?

am vazut una care era cu tot cu butoanele de jos si a zis ca e imposibil de separat.

 

pai asta este altfel.depinde de model(la mine erau separate).mai uitete odata in ultima fotografie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.