Jump to content

E90 Alb B-727-FLY


B0yCk

Recommended Posts

exista si replici omologate care sunt chiar reusite si poti sa apelezi la ele cu incredere. daca mergi ca o cizma si dai din groapa in groapa si cobori borduri de 1 metru cu ele stai linistit ca nici cu jante "oem" nu ai viata lunga ;)
Link to comment
Share on other sites

exista si replici omologate care sunt chiar reusite si poti sa apelezi la ele cu incredere. daca mergi ca o cizma si dai din groapa in groapa si cobori borduri de 1 metru cu ele stai linistit ca nici cu jante "oem" nu ai viata lunga ;)

eu te contrzic putin si sa iti zic de ce

iarna trecuta veneam acasa si in ungaria am luat o ditamai groapa cu amandoua rotile de am zis ca am rupt masina in doua,iesisem de pe autostrada asa ca nu aveam viteza foarte mare in jur de 60, si m_am oprit dar pe marginea soselei mai erau 4 masini oprite, tot din cauza gropii ,dintre care 2 aveau jante de tabla (care erau indoite si fata si spate ) una de aluminiu care avea doar una indoita cea de pe fata iar cel mai grav era un audi cu jante aftermarket (se vedea de la o posta ca nu erau oe) le avea pe amandoua rupte

eu din fericire am ovalizat roata din fata (dar am putut continua drumul ,imi vibra volanul dar am ajuns in ro unde am putut indrepta janta)

asa ca nu se stie niciodata ce iti rezerva drumurile

cel putin eu nu am sa cumpar niciodata jante aftermaket

:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

pai stii tu ce calitate erau jantele lui aftermarket? am spus eu undeva ca sunt pro jantelor aftermarket? am sustinut doar ca exista si replici de foarte buna calitate doar ca trebuie sa le cumperi de noi si nu la 150 euro toate 4.
Link to comment
Share on other sites

pai stii tu ce calitate erau jantele lui aftermarket? am spus eu undeva ca sunt pro jantelor aftermarket? am sustinut doar ca exista si replici de foarte buna calitate doar ca trebuie sa le cumperi de noi si nu la 150 euro toate 4.

da ai dreptate ca nu aveam sa stiu ce calitate erau

si cred ca 85% din aftermarket sunt de proasta calitate

Link to comment
Share on other sites

 

as fii si eu interesat de aceasta modificare. poti sa revii cu poze dupa montare si eventual si cu costul de inlocuire. merci

 

Pretul pentru retrofit-ul lupelor (lupe +xenon + angel eyes +mastic+ manopera) este de 1150 lei.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.