Jump to content

Vand jante aliaj 17" style 220


Recommended Posts

sall , daca se poate poze cu fiecare janta in parte dar spalate sa fie , sa vad si eu ce defecte au.capacelele le ai?

 

capacele nu le mai am.

nu pot uploada mai mult de o poza o data. da-mi o adresa de mail si iti trimit poze cu fiecare in parte.

Edited by Johann
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Nu mi se permite sa uploadez mai mult de o poza din pacate..

 

Iti trimit poze detaliate cu fiecare in oarte daca doresti, doar lasa-mi o adresa de mail pe privat

 

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

ti se permite, dar n-ai tu habar cum. Citeste regulile in primul rand.

Link to comment
Share on other sites

ti se permite, dar n-ai tu habar cum. Citeste regulile in primul rand.

 

Habar nu ai tu ce vorbesti, stimabile. Cunosc regulamentul foarte bine, si uploadul de poze e o problema bine stiuta pe forum - chiar si eu am deschis un thread pe Administrativ pe tema asta.

Asa ca fa bine si nu polua topicul cu comentarii inutile.

 

styling 220 nu sunt numai pe 19, aste nu sunt originale...pune et-ul si latimea jaantelor sa stim p ce masina s potrivesc

 

ma uit zilele astea si le postez.

eu le-am folosit pe un E46, deci pe Seria 3 merg cu siguranta.

Link to comment
Share on other sites

E greu cu imageshack. Mai bine te apuci sa deschizi topice pe administrativ decat sa faci upload la cateva poze. Omul a ales varianta mai simpla in opinia mea :sorcerer: Edited by ifx
Link to comment
Share on other sites

Aha, de parca ati fi Dumnezeu pe pamant. Daca nu faceti pe desteptii pe topicurile oamenilor (adica da-i cu jigniri, suspendare si ban pentru orice nu va convine - cu sau fara motiv) nu va simtiti bine. Asta e stilul bmwclub mai nou observ.Mi-e sila si lehamite de oameni ca voi.

Hai sictir!

 

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Dupa mutra si asta pare nornal la cap...dar nah.

Mai lucreaza si in IT. MI-ar fi rusine sa nu stiu sa pun poze pe un cacat de skin.

Cine te-a suspendat jeane? Esti cu capul? Nu pricepi ca faci pe victima? "Nu mi se permite sa postez". Pai esti normal can postezi asa ceva? Cum plm nu ti se permite?

Link to comment
Share on other sites

Total inutila atitudine. Daca eram in locul tau si nu stiam (no big deal de altfel), intrebam frumos cum se face si cu asta basta.

In schimb tu ai bagat-o p-aia cu "Habar nu ai tu ce vorbesti, stimabile."

Tie sa ti se faca lehamite de noi sau noua de tine?

Link to comment
Share on other sites

Total inutila atitudine. Daca eram in locul tau si nu stiam (no big deal de altfel), intrebam frumos cum se face si cu asta basta.

In schimb tu ai bagat-o p-aia cu "Habar nu ai tu ce vorbesti, stimabile."

Tie sa ti se faca lehamite de noi sau noua de tine?

nici eu nu am dat-o chiar corect.

M-a scos din minti la faza cu "Nu mi se permite sa uploadez" de parca forumul si moderatorii ii sunt dusmani. Culmea e ca ar trebui sa stie cum functioneaza si care sunt limitarile unui astfel de mediu prin prisma locului lui de munca.

Link to comment
Share on other sites

nici eu nu am dat-o chiar corect.

 

 

Ba a fost corect data. Negru pe alb si ca sa inteleaga toata lumea:

 

http://www.bmwclub.ro/forums/topic/97525-vreau-sa-pun-o-imagine-pe-forum-cum-fac/

 

Dar cum am zis, e mai simplu sa faci un topic pe Adm. decat sa citesti unul. De ce sa te complici cu cititul? Mai bine compui ceva.

Va multumesc pentru intelegere D-l Johann, sper din suflet ca v-am luat o piatra de pe inima si ca un ultim gest de gratie, va asigur ca eu nu mai tin anuntul asta sus.

Bafta la vanzare!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.