Jump to content

BMW 320D TAXA ACHITATA INMAT RO


egipt

Recommended Posts

Vinzi interiorul adica scaunele fata cu tot cu butoanele de la incalzire, iti dau la schimb scaune normale aceeasi culoare si model la tapiterie plus diferenta

depinde cat poti oferi pe el. Asta e nr de contact nou O77.133.1227 si vorbim

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Masina revine la vanzare ////pret 1950 E discutabil, taxa nerecuperata, eventual dezmembrez , acte si sasiu cu taxa 0, motor, cutie etc este inca in stare de functionare, Taxa nu se mai poate recupera.

http://postimg.org/image/n72lhyzbl/

http://postimg.org/image/9vl8xjaol/

http://postimg.org/image/m49m8h9y1/

Edited by egipt
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Toata lumea vrea "moka"

Dezmembrez masina pe bucati si anume:

Sasiu + acte _ 1000 euro...taxa achitata 2007 si nerecuperata+ itp valabil 2016----IDEAL PT RECAROSARE

motor cu accesorii _ 1000 euro

Roti originale (5 jante aliaj) acelasi model din care 2 bucati pe 15, 3 buc 16 cu cauciucuri iarna M+S ....200 euro cu altele de tabla la schimb

interiorul il ofer in intregime la schimb + diferenta de bani(aprox 130euro). doar in Bucuresti

Numai dupa vanzarea acestora voi recurge la desfacerea pe elemente.

 

Astept cererile voastre ca sa imi fac socotelile corect sa imi recuperez din bani. precizez ca masina actualmente are si asig si rovigneta pe 6 luni, o pot aduce oriunde in Bucuresti si vecinatate.

Edited by egipt
Link to comment
Share on other sites

L-a contactat prietenul meu care vroia masina ii oferea o masina cinstita de familie un Renault Megane din 2004 dar domnul mai vroia si diferenta.Nu era problema dar nu a mai dat niciun semn de viata desi are telefonul si mailul baiatului..

Eu maine vin la Bucuresti si se puteau intalni dar ce sa faci..

Ontopic: Ai reusit sa faci masina "sa traga" sau inca nu?..

am precizat ca nu ma intereseaza megane.daca a insistat i-am facut o oferta, fara suparare te rog.

 

de care masini? nici una de golf nu o sa gasesti iti zic eu :laugh:

Nu imi amintesc sa fi cerut 2500 pe ea si sa nu negociez...dar nici cu 1000 nu o pot da, doar taxa a facut 1100 euro, nu mai bine o vand bucati decat sa fiu amagit cu sume infime? oricum nu te supara inutil ca nu ai de ce.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Masina s-a vandut.

Astept un vanzator de bmw sa-mi faca o oferta buna.

Pe masina asta am luat banii de prima inmatriculare...DECI PROFITATI DE FAPTUL CA NU-S ASA PRETENTIOS!

CASH DE PANA LA 6000EURI

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.