Jump to content

BMW 320D TAXA ACHITATA INMAT RO


egipt

Recommended Posts

du-o nene la REMAT!si vb chiar serios!!

:))....'' Cat mama dreaq sa iau pe ea la remat? aici barem ii mai vand o roata .... un parbriz....mai iau si eu cu banii de pe ea o maslina, o ciunga...''..

ce pot sa zic, ma amuz teribil cand citesc ce-ati scris mai sus....a cazut o tabla de pe o casa si un pietroi din ce mi-a zis fostul proprietar...de parca ar mai conta ce a cazut pe ea....

important e ca se deplaseaza pe roti...si inca miraculos nu scoate zgomote suspecte...

am uitat-o alaltaieri descuiata, si surpriza...nimeni nu s-a atins de ea.....:)

Azi fac MEGA-DISCOUNT. Are toate actele la zi, NU SE PLATESTE NICI O TAXA...ATENTIE!!! Functioneaza tot pe ea...chiar si clima....

post-59981-0-29901000-1361260383_thumb.jpg

Edited by egipt
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

:))....'' Cat mama dreaq sa iau pe ea la remat? aici barem ii mai vand o roata .... un parbriz....mai iau si eu cu banii de pe ea o maslina, o ciunga...''..

ce pot sa zic, ma amuz teribil cand citesc ce-ati scris mai sus....a cazut o tabla de pe o casa si un pietroi din ce mi-a zis fostul proprietar...de parca ar mai conta ce a cazut pe ea....

important e ca se deplaseaza pe roti...si inca miraculos nu scoate zgomote suspecte...

am uitat-o alaltaieri descuiata, si surpriza...nimeni nu s-a atins de ea.....:)

Azi fac MEGA-DISCOUNT. Are toate actele la zi, NU SE PLATESTE NICI O TAXA...ATENTIE!!! Functioneaza tot pe ea...chiar si clima....

esti cel mai amuzant si optimist vanzator de masini din cati am cunoscut...!vanzare buna!!

Link to comment
Share on other sites

Aici e mai comic ca la sectiunea de bancuri! :popcorn:

 

On topic: nu stiu cum crezi ca cineva iti va da cat ai cerut tu pe masina asta. Eu cand ma uit la pozele alea, vad bara fata probabil sparta, chituita si o tentativa de vopsire, bara spate revopsita aiurea, praguri ruginite, sparte si strambe, oglinda dreapta lovita, cupola si stalpi vai mama lor, se vede si aripa + usa dreapta lovite.

 

Daca intr-adevar au cazut meteoriti pe ea, e explicabil.

 

Daca o dezmembrezi... ai mai mari sanse sa scoti un ban, daca interiorul si pe la motor nu arata la fel ca exteriorul!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Aici e mai comic ca la sectiunea de bancuri! :popcorn:

 

On topic: nu stiu cum crezi ca cineva iti va da cat ai cerut tu pe masina asta. Eu cand ma uit la pozele alea, vad bara fata probabil sparta, chituita si o tentativa de vopsire, bara spate revopsita aiurea, praguri ruginite, sparte si strambe, oglinda dreapta lovita, cupola si stalpi vai mama lor, se vede si aripa + usa dreapta lovite.

 

Daca intr-adevar au cazut meteoriti pe ea, e explicabil.

 

Daca o dezmembrezi... ai mai mari sanse sa scoti un ban, daca interiorul si pe la motor nu arata la fel ca exteriorul!

ar fi pacat de taxa platita, apoi vreau sa zic ca nu are chit in bara....e doar o bucata de autocolant lipit pe deasupra care se poate da jos, am precizat totodata ca ofer si autocolant pt toata masina, pretul e negociabil, astept o oferta cat de cat...stiu ca nu am sa iau nici macar 3000 in starea asta, nu vreau s-o aranjez ca sa pacalesc potentialii cumparatori...asta e masina, asta e pretul, e cel mai mic pret pe e46 cu scaune incalzite, clima si motor de 2000 diesel, sunt ferm convins ca masina asta va pleca la un pasionat care o sa o duca la cel putin 4000 euro. o sa revin si cu poze din interior cu scaunele sport si cotiera.

Edited by egipt
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ca arata bine masina, ca nu arata bine, este o masina care este de vanzare, care are si un pret raportat la aspect. Daca omul vinde masina cum e ea, este o foarte mare problema ca e zgariata, ca e atinsa, ca are muschi. Daca omul ar fi rau intentionat ar duceo la vopsit, si ar cere pe ea o suma considerabil mai mare pt masina. Nu pricep de ce se discuta atat pe masina omului. Daca va place o cumparati, daca nu faceti abstractie de ea.
  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ca arata bine masina, ca nu arata bine, este o masina care este de vanzare, care are si un pret raportat la aspect. Daca omul vinde masina cum e ea, este o foarte mare problema ca e zgariata, ca e atinsa, ca are muschi. Daca omul ar fi rau intentionat ar duceo la vopsit, si ar cere pe ea o suma considerabil mai mare pt masina. Nu pricep de ce se discuta atat pe masina omului. Daca va place o cumparati, daca nu faceti abstractie de ea.

 

Singura destinație a mașinii este dezmembrarea. La prețul ĂŁsta exorbitant nu se bagĂŁ niciun "pasionat" sĂŁ investeascĂŁ ĂŽn ea ca s-o facĂŁ boboc!

Când vinzi ceva pe un forum te aștepți la comentarii de tot felul.

 

 

Numai mistocari pe forum

Nu-ți convine, nu mai intra! Poți sa-ți ștergi și contul.

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ca arata bine masina, ca nu arata bine, este o masina care este de vanzare, care are si un pret raportat la aspect. Daca omul vinde masina cum e ea, este o foarte mare problema ca e zgariata, ca e atinsa, ca are muschi. Daca omul ar fi rau intentionat ar duceo la vopsit, si ar cere pe ea o suma considerabil mai mare pt masina. Nu pricep de ce se discuta atat pe masina omului. Daca va place o cumparati, daca nu faceti abstractie de ea.

 

Mai MARE? Pai asta e un pret rezonabil si chiar negociabil daca ar fi in regula, de unde mai mare?

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Aici pe forum sunt numai oameni de toata isprava, sau tind sa cred asta.... asterix___ multumesc frumos, ''VDT'' e usor sa ajungi.... mihai_farcas e un om intelegator caruia ii multumesc pt sprijinul acordat imipare rau ca nu pot trimite mesaj privat; apropo pretul de azi e 2800E...mai mult decat rezonabil ..mai pot discuta asupra acestui aspect si ''pastez cuiul'':)... conform spuselor userilor cefi, cosm1n, Risti, pole ar trebui sa-i dau foc dar trebuie sa tinem cont ca in aceste vremuri sunt multe persoane care nu au de lucru si cu acest ''autoturism'' daca imi permiteti sa zic asa, le-as putea da de munca.Sa tinem cont ca se mai pot scoate bani din acea taxa daca dati statul in judecata.

post-59981-0-40639000-1362302533_thumb.jpg

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

sper sa nu se considere up...am reusit sa imi iau un tel mai performant, asadar am facut poze ''proaspete'' sper sa fiti multumit de calitatea lor pt ca nu au mers upoloadate decat micsorate. am obs ca si nr acestora e limitat.

post-59981-0-83503300-1362397798_thumb.jpg

post-59981-0-35142200-1362397804_thumb.jpg

post-59981-0-46960300-1362397811_thumb.jpg

post-59981-0-73837700-1362397816_thumb.jpg

post-59981-0-98682100-1362397823_thumb.jpg

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Nici acum n-am dat aceasta bijuterie... o adevarata revolutie a tehnicii moderne, acum eu zic ca arata muuult mai bine, si am de adaugat faptul ca aspectele tehnice sunt muult imbunatatite (inlocuit amortizoare, ulei, filtre, cauciucuri, baterie varta, scos xenoane din faruri si puse pe proiectoare). necesita doar bandourile laterale din bara fata, daca isi face cineva din Bucuresti pomana il cinstesc bine....pret nou in crestere....deja am ajuns in momentele in care explodeaza piata....pret nou 2999E. Asadar veniti la proba sa va minunati unde a ajuns tehnologia....mp3 incorporat in rcas original, vrei muzica noua vii cu cablu usb si exporti catre rcas muzica ta preferata, ''memorie 2GIGA''...Va salut!

post-59981-0-82697500-1364200306_thumb.jpg

post-59981-0-37819200-1364200318_thumb.jpg

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Haha ! La ce anunt a postat tind sa cred ca el a fost meteoritul contondent care a cazut pe masina !

 

Bafta la vanzare ! :)

Ms frumos, masina se va transforma intr-una noua, cu alt vanzator, deci se inchide.:)

post-59981-0-21422800-1364461341_thumb.jpg

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
a fost modificat pragul....e prins in suruburi acum, volaNUL pe care il voi monta pe ea e in poza de mai sus, pret nou 2800E, va reamintesc ca toate functioneaza in parametri normali, scaune incalzite, clima, geamuri.....taxa nerecuperata, deci cost 0 lei la inmatriculare. Aspectul masinii a fost imbunatatit , in putinul timp pe care l-am avut am apucat sa o colantez pe partea dreapta. Acestea fiind spuse va doresc o seara cat mai placuta si va las sa admirati consumul pe care l-am obtinut in ultima plimbare prin tara.

post-59981-0-74844500-1365539569_thumb.jpg

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.