Jump to content

Vand navigatie BMW CIC Professional E90 E91 E92 E93


InSidE

Recommended Posts

Vand navigatie BMW CIC Professional completa ( Unitate,Display,Controller) cu cabluri (cablu video + cablu usb) , emulator CIC ( pt activare Navi, comenzi vocale si TV in motion) si codare pe masina. Codarea se face remote.

 

Cablurile sunt NOI de la BMW.

 

Navigatia vine cu hartile Europa 2013 instalate.

 

pret 1200 euro fix.

 

contact pe pm sau aici :)

Edited by InSidE
Link to comment
Share on other sites

Vand navigatie BMW CIC Professional completa ( Unitate,Display,Controller) cu cabluri (cablu video + cablu usb) , emulator CIC ( pt activare Navi, comenzi vocale si TV in motion) si codare pe masina. Codarea se face remote.

 

Cablurile sunt NOI de la BMW.

 

Navigatia vine cu hartile Europa 2013 instalate.

 

pret 1200 euro fix.

 

contact pe pm sau aici :)

 

Salut te rog pune ceva poze.

Este cea cu HDD sau din ce an este? Sunt interesat

Link to comment
Share on other sites

Salut

 

o am pe masina , o s-o pun poze cand o dau jos saptamana asta de vine

Este cea cu hard de 80gb si HD. E din 2008

 

Pai este foarte bine daca este pe masina. Pune niste poze cu ea acolo vreau sa vad cum arata meniul.

Daca este cea cu HDD sa inteleg ca poate rula si VIDEO nu?

 

Care este ultimul pret?

Link to comment
Share on other sites

Pai este foarte bine daca este pe masina. Pune niste poze cu ea acolo vreau sa vad cum arata meniul.

Daca este cea cu HDD sa inteleg ca poate rula si VIDEO nu?

 

Care este ultimul pret?

da este cea cu HDD mi_a trimis si mie poze cu ea dar eu l_am sters (o cumparam eu dar mi_am cumparat deja :D )

are si hartile 2013

Link to comment
Share on other sites

Pai este foarte bine daca este pe masina. Pune niste poze cu ea acolo vreau sa vad cum arata meniul.

Daca este cea cu HDD sa inteleg ca poate rula si VIDEO nu?

 

Care este ultimul pret?

 

Da normal ca merge video :)

ultimul pret cel afisat.

Link to comment
Share on other sites

da este cea cu HDD mi_a trimis si mie poze cu ea dar eu l_am sters (o cumparam eu dar mi_am cumparat deja :D )

are si hartile 2013

 

Cat a ajuns toata joaca de a schimba CCC cu CIC-ul? si am o intrebare am inteles ca sunt probleme la diagnoza daca este CIC pus si nu este CCC-ul din fabrica este adevarat?

Link to comment
Share on other sites

Cat a ajuns toata joaca de a schimba CCC cu CIC-ul? si am o intrebare am inteles ca sunt probleme la diagnoza daca este CIC pus si nu este CCC-ul din fabrica este adevarat?

 

Pai depinde in cat vinzi tu CCC-ul, eu l-am dat in 500e, fa-i si tu diferenta.

In legatura cu diagnoza, daca te duci la BMW, nu o sa iti poata face diagnoza pe masina, deoarece pe masina ta nu s-a pus din fabrica CIC si ca sa iti faca diagnoza ar trebui sa iti pui CCC-ul la loc.

Link to comment
Share on other sites

Pai depinde in cat vinzi tu CCC-ul, eu l-am dat in 500e, fa-i si tu diferenta.

In legatura cu diagnoza, daca te duci la BMW, nu o sa iti poata face diagnoza pe masina, deoarece pe masina ta nu s-a pus din fabrica CIC si ca sa iti faca diagnoza ar trebui sa iti pui CCC-ul la loc.

 

 

Da asta nu este ok pentru ca o diagnoza ai nevoie sa ii faci daca iti arata o eroare ciudata in bord si ca sa montez sa demontez CIC-ul de fiecare data ( adivarat o data la 1000ani ) este destul de ciudat. Si mai ales cand vinzi masina... este o problema...

 

MS de informatie.

Link to comment
Share on other sites

Da asta nu este ok pentru ca o diagnoza ai nevoie sa ii faci daca iti arata o eroare ciudata in bord si ca sa montez sa demontez CIC-ul de fiecare data ( adivarat o data la 1000ani ) este destul de ciudat. Si mai ales cand vinzi masina... este o problema...

 

MS de informatie.

 

Nu ai inteles. BMW-ul ar putea sa te refuze din cauza asta, diagnoza se poate face, insa nu la BMW, deoarece ar putea sa te refuze pe motivul asta. Poti face tu sau la cei de pe forum :)

Link to comment
Share on other sites

Pretul scade la 999 euro FIX pentru unitate CIC cu hartile europa 2013 instalate, monitor CIC, controller CIC si emulator CIC pentru activare Navi,Comenzi Vocale si Video in Motion.

 

IN ACEST PRET NU E INCLUS NICI UN CABLU.

 

pretul este FIX 999 euro

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.