Jump to content

vand pt E65 jante, amplificator, caseta directie, etc


Roland

Recommended Posts

Dimensiunile care se vand:

245/45/19 fata

275/40/19 spate

pt E60 trebuie dimensiunile din poza de mai jos:

(...de-aia i-am oferit 400 de euro doar pe jantele goale )

edit

anvelopele care se vand sunt de 7-ar ,sunt cu 5 centimetri mai mari ,in procente cu 7,5% mai mari in diametru decat dimensiunea ceruta pt e60

Edited by Calin SL
Link to comment
Share on other sites

aroganta mea e raspunsul la "oferta" ta, atata tot.

chiar cu un rand inaintea ta am spus care e ultimul pret, sincer nu apreciez foarte mult speculantii care stau aici geana in speranta ca vor gasi vreun disperat sa cumpere lucruri pe bani de nimic.

 

ultimul pret este 850 euro, nici un eurocent in minus, multumesc.

Edited by Roland
Link to comment
Share on other sites

Adaug pentru E65 urmatoarele piese:

 

1 amplificator harman/kardon logic 7 pt hifi DSP, 400 euro. A fost folosit foarte putin

1 caseta directie cu dynamic drive, rulata vreo 10.000 km, 400 euro

1 set de faruri fara facelift rulate vreo 3000 km le-am cumparat de noi, 400 euro. sunt bi-xenon fara cornering

1 bara spate non facelift, originala noua, a fost vopsita dar nu a fost montata niciodata. 150 euro

1 set trimuri ( lemne interior ) complet bord, usi de lang, lemn bancheta spate, cotiera tot. Modelul foarte rar de pe 760Li cel in 2 feluri de lemn. 400 euro setul complet

1 modul video aproape nou, 350 euro.

1 magazie de cd noua, a fost montata dar nu a fost folosita, cea din bord. 200 euro

1 volan rulat 3000 km, modelul sport pe negru, complet cu tot cu airbag. 400 euro

1 set de rear fond entertainment ( tv central in spate ), ecran + modul 300 euro

1 set covorase cauciuc noi noute, pentru modelul LANG, negre. 100 euro

Si bineinteles controversatul set de jante. Poze o sa pun cu tot spre sfarsit de saptamana

Edited by Roland
Link to comment
Share on other sites

Ma bag si eu in seama ... daca anvelopele sunt la 6-7 mm ,dot recent, asta va ridica mult pretul jantelor chiar daca sunt vechi ... e si normal sa ceara atat , doar faceti simplu calculul: 400 jantele goale(degeaba sunt incaltate daca sunt bune de aruncat anvelopele-platesti pt greutate la curier)+ un set de anvelope de la oricine in aceasta stare ... deja s a dublat ; mi se pare in regula pretul daca are si ce oferi ! E de inteles ce implica niste jante 19" si ca nu sunt pentru toti!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

1 amplificator harman/kardon logic 7 pt hifi DSP, 400 euro. A fost folosit foarte putin

1 caseta directie cu dynamic drive, rulata vreo 10.000 km, 400 euro

1 set de faruri fara facelift rulate vreo 3000 km le-am cumparat de noi, 400 euro. sunt bi-xenon fara cornering

1 bara spate non facelift, originala noua, a fost vopsita dar nu a fost montata niciodata. 150 euro

1 set trimuri ( lemne interior ) complet bord, usi de lang, lemn bancheta spate, cotiera tot. Modelul foarte rar de pe 760Li cel in 2 feluri de lemn. 400 euro setul complet

1 modul video aproape nou, 350 euro.

1 set de rear fond entertainment ( tv central in spate ), ecran + modul 300 euro

1 set covorase cauciuc noi noute, pentru modelul LANG, negre. 100 euro

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

mai am asa:

 

1 amplificator harman/kardon logic 7 pt hifi DSP, 350 euro. A fost folosit foarte putin

1 caseta directie cu dynamic drive, rulata vreo 10.000 km, 300 euro

1 bara spate non facelift, originala noua, a fost vopsita dar nu a fost montata niciodata. 150 euro

1 set trimuri ( lemne interior ) complet bord, usi de lang, lemn bancheta spate, cotiera tot. Modelul foarte rar de pe 760Li cel in 2 feluri de lemn. 300 euro setul complet

1 modul video aproape nou, 350 euro.

1 set de rear fond entertainment ( tv central in spate ), ecran + modul 150 euro

1 set covorase cauciuc noi noute, pentru modelul LANG, negre. 400 lei

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Daca imi gasesti si mie un set nou pe 18, 245/40/18, vara/iarna (nu conteaza), la 400e, iti ofer 100e comision. Continental, Michelin, Pirelli, Dunlop, Goodyear, astea sunt acceptate. Eu unul nu am gasit asa ceva, iar un exemplu cu un singur set pus la vanzare nu consider ca reprezinta un reper demn de luat in seama :thumbsup:

daca esti interesat, ai oferta de 245/40 R18, MS, GW-3, adancime amprenta = 8mm. Goodyear; n-am vazut dot-ul (se grabea domnisoara si n-am vrut s-o intarzii).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.