Jump to content

Vand e38 1997


ionutz_ng

Recommended Posts

Salut.Masina este adusa de mine personal vara trecuta din Germania.Functioneaza absolut tot pe ea.E inmatriculata pe Bg.Este un 740i 286 cp.Despre consum nu pot sa afirm decat ca prin metoda plin-plin mi-a luat fix 9% Germania-Romania cand am adus-o,desi pe computer am avut vreo 8,7%.In oras depinde f mult.Nu i-am pus gpl,dar daca nu se va vinde intentionez sa o fac.Oricum aceasta masina cu gpl are un consum net favorabil unui 725tds sau 730d, in orice conditii, afara sau oras.

Pretul este 2700 euro,dar prefer si schimb cu 328i e46,330i e46,528i e39 sau 530i e39, de asemenea preferabil pe Bg.

Edited by ionutz_ng
Link to comment
Share on other sites

Ma intereseaza in principal schimb cu 540i e39 sau 330i,328i e46.De asemenea cu e430 sau alte variante puternice pe benzina dar caroserii nu mai mari decat seria 5/clasa E.

Pret nou 2400 euro,iar masina o dau cu rezervorul plin.

post-7268-0-38134300-1364161037_thumb.jpg

Edited by ionutz_ng
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.