Jump to content

Vand volan M complet !


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Pret foarte bun a facut Mihai.Sunt indivizi care vand pe alte site-uri la 300-350 euro .... Bisnitari de volane bmw ...

 

 

Mihai cand ajungi in ro da-mi un pm te rog.

 

Intre timp ...Cumparati cu incredere!

Link to comment
Share on other sites

Pret foarte bun a facut Mihai.Sunt indivizi care vand pe alte site-uri la 300-350 euro .... Bisnitari de volane bmw ...

 

 

Mihai cand ajungi in ro da-mi un pm te rog.

 

Intre timp ...Cumparati cu incredere!

 

Gresit, pretul lui real este de 300 euro....mihai vinde mult sub pretul real....asta nu inseamna ca pretul de 200 euro cerut de mihai este si cel real ca sa-i facem pe ceilalti bisnitari de volane!

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

Gresit, pretul lui real este de 300 euro....mihai vinde mult sub pretul real....asta nu inseamna ca pretul de 200 euro cerut de mihai este si cel real ca sa-i facem pe ceilalti bisnitari de volane!

 

Nu comentez ,si nici nu sustin bisnitarii de volane. :)

 

Gresit, pretul lui real este de 300 euro....mihai vinde mult sub pretul real....asta nu inseamna ca pretul de 200 euro cerut de mihai este si cel real ca sa-i facem pe ceilalti bisnitari de volane!

 

 

...dar sa nu uitam ca am zis Bisnitari de Volane ,sper ca se intelege strict volan si bisnitar din toata expresia pe langa faptul ca nu am pomenit nimic de pret real... :thumbsup: ,sa nu ducem topicul la un haos si dezbateri inutile pentru ca sunt sigur ca imi dai dreptate .Poate pe viitor putin mai multa atentie la citirea comentariilor.Mersi!

Edited by polarx19
Link to comment
Share on other sites

nu am la ce sa-ti dau dreptate, stai linistit....

 

asemenea si pentru tine, citeste mai cu atentie postarile!

 

Eu am stat si stau foarte linistit,tu in schimb vad ca nu.Vinzi volane Bmw pe alte site-uri cumva?

Nu stiu... poate te-am ofensat...

Edited by polarx19
Link to comment
Share on other sites

Altceva mai bun de facut nu am decat sa vand volane pe site-ul asta sau altele....

 

Mihai cere 200 pe volanul lui iar altii cer 300..nu vad de ce, cei care cer 300 sunt bisnitari..

 

spre exemplu, tu ai o bara de nfl e46 la vanzare si ceri 500 lei pe ea http://www.bmwclub.ro/forums/topic/132023-bara-fata-bmw-seria-3-e46/page__p__1955434__fromsearch__1#entry1955434 iar eu am vandut si vand bari complete (cu tot cu grilele care tie-ti lipsesc) pe 400 lei..asta te face bisnitar?

 

In fine, nu am nimic personal cu tine, Doamne fereste...ba chiar este prima data cand te vad pe aici..am avut impresia ca vorbesti cu subinteles...poate m-am inselat...imi cer scuze!

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

Exemplul dat de tie aste o simpla aluzie cum ca tu ai dat-o mai ieftina si mai echipata decat vreau eu sa o vand,se vede ca esti din bucuresti,cred ca reprezinti majoritatea Bucurestenilor afaceristi tu,nu?Nu are nici o treaba una cu alta .

Ai dreptatea ta dar din nou iti recomand sa citesti ce am scris eu in post si ce imi raspunzi tu.

Si daca tot recitesti ce ai aburit aici incearca daca vrei sa ti cont de rugamintea mea referitoare la topicul asta .Daca vrei sa iti impui o idee te rog lasa un pm,si continuam acolo aceasta mirifica discutie.

Link to comment
Share on other sites

Exemplul dat de tie aste o simpla aluzie cum ca tu ai dat-o mai ieftina si mai echipata decat vreau eu sa o vand,se vede ca esti din bucuresti,cred ca reprezinti majoritatea Bucurestenilor afaceristi tu,nu?Nu are nici o treaba una cu alta .

Ai dreptatea ta dar din nou iti recomand sa citesti ce am scris eu in post si ce imi raspunzi tu.

Si daca tot recitesti ce ai aburit aici incearca daca vrei sa ti cont de rugamintea mea referitoare la topicul asta .Daca vrei sa iti impui o idee te rog lasa un pm,si continuam acolo aceasta mirifica discutie.

 

Cred ca deja ti-am oferit prea multa atentie...seara placuta!

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

Gresit! Cel putin in orasul din care sunt ,in dezmembrari , cunosc si am intalnit preturi de 200 euro pt astfel de volan ... pt cine cunoaste in oras poate confirma! Pe site uri sunt supraevaluate foarte multe piese si accesorii, dar au avantajul de disponibilitate lucru ce le creste pretul!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.