Jump to content

B.M.W. e60 530d 231 C.P.


Unknovvn

Recommended Posts

Daca tot povestim de arcuri (H&R si Eibach) - Eu personal am optat pt Eibach din simplul considerent ca merg montate pe telescoapele standard si din cate zic ei nu pierzi cine stie ce din confort.

Eu am pe masina optiunea

S465A Durchladesystem Through-loading system.

Stie cineva daca optiunea aceasta implica si suspensie modificata? Daca da ce anume de la suspensie?

 

Sacul de ski nu are nici o legatura cu suspensia :turned:

 

@Unknovvn

 

Astept cu interes pozele si review.

Edited by Kenbobo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sacul de ski nu are nici o legatura cu suspensia :turned:

 

 

@Unknovvn

 

Astept cu interes pozele si review.

 

@Kenbobo: Nu stiam ca asta inseamna, de aia am intrebat.

@Unknovvn : Felicitari pt decizie! Astept si eu cu nerabdare pozele si feedback.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Multumesc. :)

Nu atinge, chiar am urmarit daca apar urme pe cauciuc sau aripa, dar arcul nu mai permite sa faca asa balans cat sa atinga. Inca nu am incercat cu 5 persoane in masina :D Dar eu oricum 99% circul singur.

Edited by Unknovvn
Link to comment
Share on other sites

Am vazut azi masina,am si fost plimbat cu ea..ce sa zic,arata de nota zece!coborata cat trebuie,iar confortul nu sufera deloc,avand in vedere si rotile pe 19,deci merita h&r. Daca va fi cazul,asta voi a

lege si eu cu siguranta.

 

Felicitari pentru modul in care arata masina,foarte intretinuta!interiorul parca e nou :) si multumesc si aici mult de tot pentru setul de covorase.

Edited by Cristian.O
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Kenbobo - Multumesc ca m-ai ajutat sa ma decid ce sa aleg, raman dator. :thumbsup:

 

@Cristian.O - Ma bucur ca iti place masina, si a ta arata foarte bine. Sa foloseti sanatos covorasele. :thumbsup:

 

@Baca - Stopuri LCI, mi se pare ca intinereste mult spatele masinii stopurile :)

Edited by Unknovvn
Link to comment
Share on other sites

Banuiesc ca stai la casa de ai loc pentru bibilit....ca eu n-am nici unde sa parchez la bloc ...d-apai sa mai deschid si o portiera...

Si nu mai zic de urmele lasate de celelalte masini care se imping in parcare...ca navetistii in autobuz....

Link to comment
Share on other sites

...Destul de greu de intretinut o masinuta cand nu ai garaj sau macar o curte inchisa. Eu de asta am renuntat la cosmetizari ! :angry2: ... si cam sunt nostalgic dupa zilele alea :(

Sper sa treci cu bine de socul primei zgarieturi in parcare care e inevitabila ! Eu facusem o criza de nervi :hyper:

Oricum felicitari !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.