Jump to content

Vand plafon negru cu trapa E46 sedan


Recommended Posts

e46 Sedan Mpack de uzina

se vinde interiorul constand din :

scaune sport cu incalzire si lombar electric Alcantara/Stofa (STOFF LASER/ANTHRAZIT (G7AT)- Lumbar support, driver and passenger) Bancheta spate rabatabila

plafon cu trapa (negru) stalpi,parasolare,manere de viraj,lampi(negre)

trimuri carbon look 7 piese aluminiu real pt 4 geamuri electrice (Alu Black Cube)

masina CC21099 verficati vin-ul

pretul pt tot ce-am enumerat mai sus 700 euro usor neg.

Link to comment
Share on other sites

Faci schimb + diferenta cu aceleasi scaune, dar in varianta fara incalzire? Dupa dotari, cred ca masinile noastre sunt surori :)

Cristi ai PM !

in pret intra si consola de incalzire completa,cu tot cu mufele din spate ,pt cei care nu au incalzire si vor sa faca trecerea la scaune incalzite.Vezi poza

 

poze cu consola aia inclusa in pretul scaunelor ,si cu o parte din elementele alea de plafon negru de mpack.Tavanul propriu-zis ,capacul de la trapa si cei patru stalpi care lipsesc ,sunt inca pe masina,nu am avut timp sa-i iau jos !

Link to comment
Share on other sites

plafonul cu stalpii la c pret e? si d unde esti?

nu vand doar plafonul si stalpii !

vand tot ce e sus ,adica plafonul ,capacul de la trapa,stalpii + tot ce se vede in ultima poza din postul meu de mai sus !

sunt din Alba-Iulia si pretul pt plafon stalpi plus toate alea din poza 150 de Euro

Link to comment
Share on other sites

salut ,multumesc nu schimb nimic cu nimic.Doar bani.

Nu mai am ce sa fac cu ele, nu mai am e46 ,acum am un e60 525d si de cateva zile mi-am luat un e63 630i :rolleyes:

eventual caut niste cauciucuri pe 20 ,dar nu cred ca e cazul.

Link to comment
Share on other sites

salut

 

ca sa fiu mai concret,deoarece sunt frecvent intrebat pe pm

 

1.interiorul complet compus din :

-scaune fata sport incalzite si lombar electric, cu tetiere ,bancheta spate-sezut plus spatar rabatabil cu cotiera si sac de schi, plus coltarele laterale plus doua tetiere ,cu 4 fete de usi si consola cu panelul de butoane incalzire scaune : 400 de euro pret final.

(scaunele sunt de pe masina cu volan stanga ,daca are vreo importanta,am scris vin-ul mai sus)

 

2.setul de trimuri aluminiu Alu Black Cube- 8 piese -(volan stanga) 400 de lei pret final

 

3.plafonul negru cu trapa,cei 6 stalpi ,parasolarele,plus restul pieselor mai mici care apartin de el 150 de euro pret final

***Scaunele se trimit prin fancurier de la alba -iulia ,sau se livreaza personal la o intalnire pe traseu ( dupa o intelegere prealabila )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.