Jump to content

Vand jante OEM 17" + cauciucuri noi sau schimb cu jante Oem 18"


Recommended Posts

Am un set de jante pe 17" ET 20 si cauciuciucuri purtate un sezon. Vreau sa fac upgrade la 18". Ma intereseaza sa le schimb cu niste jante pe 18 fara cauciucuri pentru ca am deja un set de gume acasa pe 18".

 

De vandut se vand cu 300eur setul. (cauciucuri+jante) - nu se vand separat!

 

Jantele sunt roluite la Autosoft, nu sunt sudate sau indoite (am factura pentru roluire si echilibrare de acum 2 saptamani). Au lacul exfoliat pe alocuri pe buza, dar sunt intregi. Vin cu capacele centrale cu BMW, valve noi, umflate cu azot.

 

Ofer diferenta pentru jante mai scumpe.

 

 

Pot fi contactat aici sau la telefon 0724 960 917

 

Poze aici: http://s457.photobucket.com/user/razvan_gavan/library/Bmw%20530d/Jante%20Bmw?sort=3&page=1

Link to comment
Share on other sites

Am un set de jante pe 17" ET 20 si cauciuciucuri purtate un sezon. Vreau sa fac upgrade la 18". Ma intereseaza sa le schimb cu niste jante pe 18 fara cauciucuri pentru ca am deja un set de gume acasa pe 18".

 

De vandut se vand cu 300eur setul. (cauciucuri+jante) - nu se vand separat!

 

Jantele sunt roluite la Autosoft, nu sunt sudate sau indoite (am factura pentru roluire si echilibrare de acum 2 saptamani). Au lacul exfoliat pe alocuri pe buza, dar sunt intregi. Vin cu capacele centrale cu BMW, valve noi, umflate cu azot.

 

Ofer diferenta pentru jante mai scumpe.

 

 

Pot fi contactat aici sau la telefon 0724 960 917

 

Poze aici: http://s457.photobucket.com/user/razvan_gavan/library/Bmw%20530d/Jante%20Bmw?sort=3&page=1

 

 

 

 

Ce dimensiuni au anvelopele si ce marca sunt? Style 94 te intereseaza ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.