Jump to content

320 D -177 CP- 2008


lauboy82

Recommended Posts

Faza cu km se aplica si la superb?

 

salut, tu faci exact ca mine.. cum vezi un nr. de tel il bagi repede in google

superbul are 260.000, ultimul dec2012 la 247.000- e cartea service plina, plina

mai are 2 pag goale pt urmatoarele revizii si ajunge la coperta spate...

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mi-am adus aminte de masina, cred ca am si vb cu tine cu ceva timp in urma iti propusesem un schimb cu A4 2010 la superb insa nu ai vrut. Oricum de apreciat ca esti sincer cu nr de km, teapa celor dezinteresati pana la urma..
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cred ca esti cel mai ok vanzator de masini pe care l-am vazut.

Dap ! De asta unora chiar le merge bine afacerea . Chiar daca esti prins cu ceva , ai un talent sa o intorci in favoarea ta si alti care inghit si accepta orice produs bine ambalat si promovat .

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

asa de curios....masina nu a venit cu alte jante? la ce dotari are mi-e greu sa cred ca avea jantele astea. deobicei astea pe 16 cu capace sunt pentru iarna la ei.

 

intr-adevar, daca introduci codul in vin decoder apare optiune S2CYA- LM RAEDER STERNSPEICHE 158 (BMW light alloy wheel, spider spoke 158)- de altfel niste jante f. frumoase. masina e cu rotile de iarna pe ea, asa am cumparat-o... si eu am intrebat la randul meu in parc de rotile de vara si mi s-a raspuns ceva de genul : "daca intra la noi si cu alte roti le vedeai in portbagaj".

 

 

Edited by lauboy82
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dap ! De asta unora chiar le merge bine afacerea . Chiar daca esti prins cu ceva , ai un talent sa o intorci in favoarea ta si alti care inghit si accepta orice produs bine ambalat si promovat .

 

Te oftici?

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.