Jump to content

Apa in masina(pasager)


Armand7

Recommended Posts

Am si eu o problema cu apa in masina , astazi am fost la spalatorie iar dupa ce au terminat de spalat si au deschis usa din dreapta surpriza aveam apa in interior.Pana acum nu am avut apa in ea, masina este tinuta in parcare iar in ultimele saptamani a cam plouat si nu a intrat apa in ea decat acum cand a dat cu jetul de la spalatorie.Pe unde ar putea intra apa?Cum pot sa imi dau seama?
Link to comment
Share on other sites

Am si eu o problema cu apa in masina , astazi am fost la spalatorie iar dupa ce au terminat de spalat si au deschis usa din dreapta surpriza aveam apa in interior.Pana acum nu am avut apa in ea, masina este tinuta in parcare iar in ultimele saptamani a cam plouat si nu a intrat apa in ea decat acum cand a dat cu jetul de la spalatorie.Pe unde ar putea intra apa?Cum pot sa imi dau seama?

 

Sunt N topicuri pe tema asta. Banuiesc din poza ca ai un e46. da jos panoul interior al usii si verifica acea izolatie care e lipita cu un fel de mastic. Cel mai probabil e dezlipita si pe acolo se infiltreaza apa. Lipeste-o si-ai terminat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.