Jump to content

de unde cumpar led ul din scrumiera?


Recommended Posts

17 User(s) are reading this topic

11 members, 1 guests, 5 anonymous users

 

ckh,

lederp,

Alex Nastase,

blue6,

alexandru138,

Laur R.,

Marius_E46,

claudiuionescu333,

dragosel_bmw,

lvi,

Nitoi Cristi

Link to comment
Share on other sites

va multumesc tuturor ca m-ati ajutat si imi cer scuze pentru limbaj , sunt cam needucat.

 

am intrat pe site ul asta sa aflu niste infor despre o pula de bmw ce l am luat gaj pe niste bani si am ramas agatat cu el

 

domnului care care m a injurat pot sa-i sug pula asa simbolic sa o simt pina in gat in rest chiar n am cu cine discuta aici din pacate ca "sant" prea prost

  • Like 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

va multumesc tuturor ca m-ati ajutat si imi cer scuze pentru limbaj , sunt cam needucat.

 

am intrat pe site ul asta sa aflu niste infor despre o pula de bmw ce l am luat gaj pe niste bani si am ramas agatat cu el

 

domnului care care m a injurat pot sa-i sug pula asa simbolic sa o simt pina in gat in rest chiar n am cu cine discuta aici din pacate ca "sant" prea prost

 

 

 

 

hai ma ca esti ok pana la urma.

 

important e ca ti ai dat seama cine esti

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

mi-a dat si report, de m-a luat cu frisoane intre cur si coaie.

sa nu uit in plm sa-l ejaculez maine ca pe o masea putreda, ca ramanem cu saracia tembelo-anafabetoidala pe cap.

 

cine e pe invizib il? :popcorn:

 

verssatu*,mdln*,roshu2010,cony_cony,Sly*,Alex Nastase,junioralex*,OoZz*,cefi*,^Alex^,octavian8383,lederp,blue6,Rares_CJ*,Viper05,iero,costty*,--=Sylvyu=--

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.