Jump to content

accident in craiova cu un e39


mihaiciuca

Recommended Posts

Iaute ca sunt Forumisti si din Craiova :) ....Naspha rau 170\h pe Calea Buc. :) ...Cum de nu l-am vazut sau auzit ca pe strada aia stau eu :) ....Din cate am vazut spre Metro a facut crash-ul....Asa ca nu aveam cum sa Il aud ca eu stau aproape de Institut deci distanta mare :blink: ....

 

Oricum pacat de masina ...Sigur erau niste "GIPSY" ca numai aia Merg asa pe Strazi cu 120-130\h NOAPTEA :) :) :D

Link to comment
Share on other sites

Ce prosti astia care au scris stirea....studentu nush care...a intrat in masina condusa de alt studentu x si y....

 

Da daca era boschetar sau doctor...sau Lisman de asta...ce avea sa zica.Lisman care conducea opel a intrat in ne-a boschet care venea cu BMW...

 

Prosti. Eu zic ca is cetateni sau oameni..nu student care avea in dreapta un chelner si in spate un electrician :blink:)

Link to comment
Share on other sites

RIP.

 

exprimare de Aldezir :blink: . citez"....Cei doi pasageri ai BMW-ului, unul care ocupa locul dreapta-fata, iar celalalt care statea pe bancheta din spate, au fost scosi teferi dintre fiarele contorsionate ale masinii. Soferul a murit la scurt timp, pe masa de operatie a Spitalului de Urgenta Craiova,......."

Link to comment
Share on other sites

Nu-i pot intelege pe oamenii care merg cu asemenea viteze IN ORAS :blink: , daca vor sa se descarce, sunt doua autostrazi legate de Bucuresti, acolo sa mearga cu 200 noaptea ca nu e mai nimeni pe carosabil. Pacat de ei ca erau tineri :)
Link to comment
Share on other sites

s-o fi increzut in airbag maimult decat era cazu !!!! ....da e rupt bmwul sau taiat de pompieri ....that is the question

rip

193494[/snapback]

 

Cred ca e si rupt din cauza accidentului....Dar au mai rupt si pompierii din el :blink:

 

Pacat ca sunt asa teribilisti care merg cu 140km\h noaptea prin oras....

 

In locul accidentului chiar pe Acel stalp sau pe altul din apropiere au pus o poza cu Acel Pusti....R.I.P :) :) :)

Edited by Alex4Tuning
Link to comment
Share on other sites

Cred ca e si rupt din cauza accidentului....Dar au mai rupt si pompierii din el :blink:

 

Pacat ca sunt asa teribilisti care merg cu 140km\h noaptea prin oras....

 

In locul accidentului chiar pe Acel stalp sau pe altul din apropiere au pus o poza cu Acel Pusti....R.I.P :)  :)  :)

193495[/snapback]

 

las ca am avut prieteni care or ,,scuturat ,, nucile din stalp cu 200 si ceva la ora

rip

Link to comment
Share on other sites

da am auzit si eu de accident...nu conduceam eu daca asta vrei sa zici

198683[/snapback]

 

Acum ca ti-ai luat 330 ci de 250 cai vei fi atentionat peste tot. de toti :) :) ....Nu te lua dupa tot "CE ZICE LUMEA" cate unii adik majoritatea fac asa din I N V I D I E.... :blink: :) ...Scz de offtopic dar am vazut ca mai mult l-ati invidiat majoritatea decat sa-l Apreciati pt masina lui.Smylei am vaz masina prin oras....Beton sa iti Traiasca :) :)

Edited by Alex4Tuning
Link to comment
Share on other sites

Acum ca ti-ai luat 330 ci de 250 cai vei fi atentionat peste tot. de toti :)  :) ....Nu te lua dupa tot "CE ZICE LUMEA" cate unii adik majoritatea fac asa din I N V I D I E.... :blink:  :) ...Scz de offtopic dar am vazut ca mai mult l-ati invidiat majoritatea decat sa-l Apreciati pt masina lui.Smylei am vaz masina prin oras....Beton sa iti Traiasca :)  :)

198694[/snapback]

mersi frumos alex...printre putinii de pe forum de aici care stiu sa zica si o vorba buna nu sa arunce numai cu pietre...ms frumos

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Acum ca ti-ai luat 330 ci de 250 cai vei fi atentionat peste tot. de toti :)  :) ....Nu te lua dupa tot "CE ZICE LUMEA" cate unii adik majoritatea fac asa din I N V I D I E.... :blink:  :) ...Scz de offtopic dar am vazut ca mai mult l-ati invidiat majoritatea decat sa-l Apreciati pt masina lui.Smylei am vaz masina prin oras....Beton sa iti Traiasca :)  :)

198694[/snapback]

off topic.. ok. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.