Jump to content

Vand sistem audio Harman/Kardon e46 complet


Recommended Posts

Vand sistem audio Harman/Kardon pentru e46.

 

Sistemul este complet si in stare perfecta. Se vinde de pe masina personala.

 

Pachetul include:

 

-2 x woofere (fata)

-2 x midrange-uri (fata)

-4 x tweetere (fata+spate)

-2 x difuzoare din polita spate

-2 x subwoofere cu amplificator integrat

-1 x amplificator

 

Sistemul este momentan montat pe masina mea. Pentru cine doreste pot face proba inainte de demontare.

 

Pret: 350 Euro / 1550 lei

Tel: 0752177922

 

 

Un filmulet in care am incercat sa scot in evidenta claritatea sistemului:

 

http://www.youtube.com/watch?v=Q-0IygQmes8

Link to comment
Share on other sites

Salut. Desigur. Initial am avut navigatie mica originala si suna foarte bine.

Este un coleg pe forum (daci_84) care are HK cu un player business si e foarte multumit. :thumbsup:

Edited by Kenbobo
Link to comment
Share on other sites

Salut. AM scris in primul post tot ce este inclus.

Sunt incluse toate difuzoarele/tweeterele/ subwooferele + amplificatorul mare si cel al subwooferelor.

Grilele/instalatia/consola nu sunt incluse pt ca sistemul se vinde de pe masina personala.

 

Oricum, nu ai nevoie de alte grile. Se potrivesc cele care le ai, atat doar ca nu scrie Harman Kardon pe ele.

Link to comment
Share on other sites

Difuzoare pe componente Focal sau DLS montate pe inele din MDf, insonorizat usi + portbagaj , amplificator dedicat pt ele + subwoofer Focal/ JL / Alpine + amplificator pt el. Pt subwoofer poate fac o incinta din fibra de sticla pe peretele din stanga al portbagajului si putin mai bombat ca sa sune totusi bine sa ocupe cat mai putin spatiu in portbagaj. O sa ma axez pe un sunet cat mai clar, bogat si un bass cald. Nu vreau sa vad cum imi vibreaza tabla pe masina. De mult timp vreau sa fac acest upgrade, dar nu aveam iesiri dedicate la cd playerul OEm, dar acum cu navigatia am de toate :D

Va fi mult de munca, vor trebui ceva bani investiti dar va merita.

Si Harman Kardon-ul original suna foarte bine, sunt multumit dar veau mai mult. :thumbsup:

Edited by Kenbobo
Link to comment
Share on other sites

ce navigație ți-ai luat?

Erisin ES1146B

Mai multe detalii pe topicul meu de aici incolo: http://www.bmwclub.ro/forums/topic/117209-e46-320d/page__view__findpost__p__2005924

Daca mai ai intrebari esti invitat sa mi le adresezi pe topicul cu masina mea si iti raspund cu cea mai mare placere, dar pe topicul cu masina mea.

Aici e topicul cu vanzarea sistemului HK, si e irelevant ce navigatie am eu pe masina :thumbsup:

Edited by Kenbobo
Link to comment
Share on other sites

Vand sistem audio Harman/Kardon pentru e46.

 

Sistemul este complet si in stare perfecta. Se vinde de pe masina personala.

 

Pachetul include:

 

-2 x woofere (fata)

-2 x midrange-uri (fata)

-4 x tweetere (fata+spate)

-2 x difuzoare din polita spate

-2 x subwoofere cu amplificator integrat

-1 x amplificator

 

Sistemul este momentan montat pe masina mea. Pentru cine doreste pot face proba inainte de demontare.

 

Pret: 350 Euro / 1550 lei

Tel: 0752177922

 

 

Un filmulet in care am incercat sa scot in evidenta claritatea sistemului:

 

http://www.youtube.com/watch?v=Q-0IygQmes8

 

 

 

salut si merge sa pui HK la orice cdplayer? adica daca nu am navi pe masina il pot monta pe un cd normal?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.