Jump to content

Vand navigatie oem Bmw e46 Facelift


Recommended Posts

Vand navigatie oem Bmw e46 Facelift din 2003 kitul conține: monitor 16:9, modul tv, modul audio, modul navigatie mk4, antene tv, magazie cd si cablajul pret 650 euro tel 0766106692 pt cei din bucuresti se poate face proba si montaj contracost
Link to comment
Share on other sites

salut,

 

monitorul este cu cd ?

modulul audio (bm54) din ce an este (banuiesc 2003) ?

cu antenele tv poti face ceva poze ?

 

stiu ca preferi sa le dai la pachet, dar totusi intreb :se dau din elementele astea si separat ?

Link to comment
Share on other sites

+1.... mor cand vad ce preturi cer baietii pt sistemele astea de acu 20 de ani....!

nu știu ce nu iti convine, e pot sa cer cat vreau pe navigatie, pot sa stau cu ea si o mie de ani la vanzare pana se găsește unu sa își restaureze mașina așa cum a scris colegul mai sus, in concluzie: nu mă interesează părerea ta,ms

 

la ce pret are navigaţia ( aprox. 2900 lei) mai e si cu casetă...atentie nostalgici! Nu te grăbi s-o vinzi, e46 nu e o mașină rezistenta, cineva va fi interesat de o restaurare retro, la un moment dat.

+200 ce îmi place forumul asta :))

Edited by e_emu3
Link to comment
Share on other sites

Acum nu-ti mai place forumul asta?

Bă da chiar îmi place pt ca s-a vândut, cu toată circoteala voastra,bine ca nu a cumparat-o vreun destept de pe forum.Rog sa se închidă topicul :))

Edited by e_emu3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.