Jump to content

Caruta mea!


E90 Aplinweiss

Recommended Posts

foarte misto masina...

 

ALBA...in sfarsit ceva mai altfel...ca e plin de "full option" gri si negre pe strazi dar neinteresante

 

...bafta

 

 

Multumesc frumos, la fel.

 

Depinde ce-ti doresti tu de la masina . La capitolul must have , dupa mine ar fi

1.confort : xenon , hands free(am Parrot , merge bine , recomand) , conectivitate usb/ipod (inclusa in car kit la mine ), scaune sport cu reglaj lombar pentru drumuri mai lungi . Daca esti intr-o zona mai racoroasa , scaune incalzite .

In afara de xenon si scaune,care se pot gasi ca piese second , toate celelalte le gasesti ca si pachete aftermarket la calitate buna .

2. tinuta de drum : arcuri sport h&r sau Eibach ( mai mult nu recomand ca presupun ca e masina de zi cu zi)

3. aspect . Aici e pe gusturi . Standard , oem M sau M performance sau chiar aftermarket . Cam orice se poate gasi pe ebay , la dealer sau de ex pe schmiedmann.com. Pachetul M de LCI arata senzational , mai ales pe alpinweiss , mai ales cu spliterele de carbon si eleronul de carbon M tech , daca ceri pareri .

In rest intreaba-l pe Google .thumbsup.png

 

 

In afara de scaune incalzite pe care le am, ma pun pe cautat pentru restu.

Inca o intrebare, foile carbon, atat caroserie cat si jante? Pe jante mi-am imaginat ceva de genul carbon lichid, nu lipit clasic.

Merci.

Link to comment
Share on other sites

Personal folia de carbon mi se pare cam fumata . Daca vrei un pic de culoare gasesti piese de carbon pe ebay la preturi mai mult decat decente si mai sunt stripe-urile de la performance , care zic eu , dau bine pe culoarea ta .Pe jante nu cred ca tine . Mai degraba arunca un ochi pe net la plastidip . E relativ ieftin si reversibil .

Exemplu:

post-50188-0-60936000-1377210102_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Personal folia de carbon mi se pare cam fumata . Daca vrei un pic de culoare gasesti piese de carbon pe ebay la preturi mai mult decat decente si mai sunt stripe-urile de la performance , care zic eu , dau bine pe culoarea ta .Pe jante nu cred ca tine . Mai degraba arunca un ochi pe net la plastidip . E relativ ieftin si reversibil .

Exemplu:

 

 

Super idee, multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.