Jump to content

Vand interior comfort e60/61


Recommended Posts

am fost si la femei ... de vreo 2-3 ori in timpu asta ... poate cine stie ... erau cunostinte d-ale voastre si le stiti pretu real ! ;)

 

Ai grija bai paplaeaca cum vorbesti si ce afirmatii faci fiindca noi nu te-am jignit !

Link to comment
Share on other sites

myx , a fost un moft de-al meu sa am scaune comfort ... nu a iesit usor ... nu am timp de complicatii ... !

 

pt kip : mergi pe drumu tau baiete , daca vrei sa vii sa vorbim iti dau adresa pe pm si te astept cu mare placere , ok ? daca o dai in smardoieli ... da-mi pe pm ca e casuta libera :))

Link to comment
Share on other sites

Putoiu asta nascut in 88 se crede si smardoi, vad.

 

Sfat: sa nu le trimiti prin curier fiindca s-ar putea sa fi fost comandate de vreunul dintre noi, doar asa, sa nu le ridicam si sa te facem sa platesti transportul la ele dus-intors, ca sa te inveti minte sa te comporti civilizat alta data !

Link to comment
Share on other sites

presimt ca topicul va lua sfarsit cu o incheiere de genul, "da-te-n pula mea", concluzia universala si panaceul absolut, pentru orice situatie in care argumentele nu exista.
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sfat: sa nu le trimiti prin curier fiindca s-ar putea sa fi fost comandate de vreunul dintre noi, doar asa, sa nu le ridicam si sa te facem sa platesti transportul la ele dus-intors, ca sa te inveti minte sa te comporti civilizat alta data !

:LMAO: Buna idee...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.