Jump to content

E90 320d Black


sorin'

Recommended Posts

Pai daca-i vorba pe-asa...cu datu' km inapoi...hai sa aruncam cu noroi in topicul omului!

 

Acum o baga pe aia ca a stat pe dreapta masina, ca el mai are un Smart 42...

 

Imi cer scuze dar nu m-am putut abtine!

 

Pai daca-i vorba pe-asa...cu datu' km inapoi...hai sa aruncam cu noroi in topicul omului!

 

Acum o baga pe aia ca a stat pe dreapta masina, ca el mai are un Smart 42...

 

Imi cer scuze dar nu m-am putut abtine!

 

Sigur daca pui VIN-ul eliminam orice dubiu privind km

Link to comment
Share on other sites

imi pare rau ckh, dar cred ca ma confunzi :)

 

KM sunt REALI ! A fost cumparata acum 2 ani la 144000 km din Germania cu carte service. Masina este in stare foarte buna.Fara accidente.. Cine nu crede ,ma poate apela la nr de telefon postat si poate veni sa o vada in Bucuresti :)

Edited by sorin'
  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

Nu stiu cate E90 de OT exista la vanzare de anu trecut cu jante pe 18 Alpina cu folie pe fata, ai spus foarte clar ca faci destul de des drumul acasa...nu te mai ascunde ca nu am nici un interes sa spun chestile astea.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

am vazut masina prin targ pe la vitan intr-o zi arata binisor sa zicem . eu nu inteleg de ce se pune asa mare pret pe treaba cu km masinii ? o masina ingrijita poate sa aiba si 500 de mii km si sa mearga mai bine ca una de 100 de mii km daca proprietarul sau proprietarii au ingrijit-o exemplar cu revizii si schimb de piese atunci cand a avut nevoie nu dupa ce cazi din ea .

 

cand am cumparat masina avea 265 de mii km si arata si merge mai bine decat multe de " 90-100" din cate am vazut( cred ca vreo 15-20 de masini) , unele chiar verificate la reprezentanta .

 

acum depinde de fiecare daca isi cumpara masina sau km ei .

 

o zi buna

Edited by mariusnfs
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu este absolut nimic de ascuns . Precizez ca masina nu a fost in niciun târg si nici pe autovit si nu are nicio problema ascunsa din punct de vedere tehnic sau estetic . Km sunt reali! . Din lipsa de timp nu am postat VIN , dar il voi posta acum . VIN: Wbavc31040vc38191
Link to comment
Share on other sites

Eu ma retrag, ti-ai demonstrat caracterul. Probabil dasta si stai de atata timp cu masina la vanzare :thumbsup: Eu nu sunt nebun sa spun ca am vazut o masina pentru ca era interesat un prieten de ea si am venit cu el sa o vada... ;)
Link to comment
Share on other sites

Nu este absolut nimic de ascuns . Precizez ca masina nu a fost in niciun târg si nici pe autovit si nu are nicio problema ascunsa din punct de vedere tehnic sau estetic . Km sunt reali! . Din lipsa de timp nu am postat VIN , dar il voi posta acum . VIN: Wbavc31040vc38191

Ai fost in targ pe la jumatatea saptamanii cu un prieten si o prietena si masina era parcata in capatul masinilor langa bariera . Eu am zis ca am vazut-o in targ nu ca era vanzare akolo poate erai doar in trecere . O seara buna

Link to comment
Share on other sites

Ai fost in targ pe la jumatatea saptamanii cu un prieten si o prietena si masina era parcata in capatul masinilor langa bariera . Eu am zis ca am vazut-o in targ nu ca era vanzare akolo poate erai doar in trecere . O seara buna

da,asa e...dar am fost sa cumpar ceva,nu am fost cu masina la vanzare . ce memorie buna ai :p

Edited by sorin'
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Data for vehicle identification number: WBAVC31040VC38191

Model description: 320d

Market: Europa

Type: VC31

E-Code: E90

Chassis: Limousine

Steering: links

Doors: 4

Engine: M47D20O2 - 2,00l (120kW)

Drive: Heckantrieb

Transmission: manuell

Body Color: Schwarz 2 (668)

Upholstery: Stoff Fluid/anthrazit (ALAT)

Production date: 03.12.2005

Assembled in: Leipzig

 

 

 

Code Serienausstattung Standard Equipment

S4AGA

Interieurleisten titan matt Interior trim finishers Titanium matt

S548A

Kilometertacho Kilometer-calibrated speedometer

S851A

Sprachversion deutsch Language version German

 

 

Code Sonderausstattung Optional Equipment

S1CAA

Selektion COP relevanter Fahrzeuge Selection of COP relevant vehicles

S200A

Entfall Katalysator Diesel particle filter

S240A

Lenkrad Leder Airbag Leather steering wheel

S249A

Multifunktion für Lenkrad Multifunction f steering wheel

S320A

Entfall Modellschriftzug Deleted, model lettering

S354A

Frontscheibe grün Grünkeil Green windscreen, green shade band

S428A

Warndreieck und Verbandstasche Warning triangle and first aid kit

S520A

Nebelscheinwerfer Fog lights

S521A

Regensensor Rain sensor

S644A

Vorbereitung Handy m. Bluetooth Preparation f mobile phone w Bluetooth

S663A

Radio BMW Professional Radio BMW Professional

L801A

Länderausführung Deutschland National Version Germany

S863A

Händlerverzeichnis Europa Retailer Directory Europe

S879A

Bordliteratur deutsch On-board vehicle literature German

S8SPA

Steuerung COP Control unit COP

 

Nu are packet M de fabrica, senzor lumini eu nu vad, full electric what?, comenzi vocale...,Cotiera+torpedo refrigerate eu nu vad....asa ca spor la vanzare

Edited by Vlad320
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.