Jump to content

ok va multumesc mult pentru inchiderea postului cu butonii


Recommended Posts

ai dreptate cand ati vazut ca topicu asta are succes si chiar discuta lumea unii chiar au si cumparat,ati decis asa brusc ca nu mai sunt simpatic cand incepi sa te ridici e naspa.Daia o sa ramanem pe loc mereu.

ma, ce vrei de la noi? erai simpatic, dar devii enervant cu prostiile tale

Link to comment
Share on other sites

ai dreptate cand ati vazut ca topicu asta are succes si chiar discuta lumea unii chiar au si cumparat,ati decis asa brusc ca nu mai sunt simpatic cand incepi sa te ridici e naspa.Daia o sa ramanem pe loc mereu.

Da-ne, te rugam, 3 exemple de useri de pe acest forum care au cumparat butoni cu BMW sau de alte tipuri de la tine si s-ar putea sa revenim asupra deciziei de a-ti inchide topicul.

Multumesc.

 

dati da-ti in cap.

:sorcerer:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ai dreptate cand ati vazut ca topicu asta are succes si chiar discuta lumea unii chiar au si cumparat,ati decis asa brusc ca nu mai sunt simpatic cand incepi sa te ridici e naspa.Daia o sa ramanem pe loc mereu.

daca nu veneai cu alte cacaturi si ramaneai doar la butoni era ltceva. Dar ti-a fost dat un deget si tu luai toata mana pana la urma. E frumos? Tu ce zici, asa dupa progresistul din tine?

Link to comment
Share on other sites

in momentul asta noi discutam de postu cu butonii ala am inteles am gresit nu l-am mai pus.in leg cu usarii nu stiu numele lor m-a sunat un baiat duminica din braila si a venit in buc si a luat o pereche dar nu l-am intrebat ce usar are.dar eu nu vreau sa ba certati intre voi pentru mine ok am inteles ati inchis postu ata e dar dupa mine ati facut exact ca in bancu cu dracu cand se duce la cazanu cu romanii si ala subalternu dormea si il scoala pala ce faci ma nu pazesti pa astia sa nu iasa din oala la care ala raspunde nu sefu ca daca se ridica unu il trag ceilalti inapoi.ms

daca nu veneai cu alte cacaturi si ramaneai doar la butoni era ltceva. Dar ti-a fost dat un deget si tu luai toata mana pana la urma. E frumos? Tu ce zici, asa dupa progresistul din tine?

Link to comment
Share on other sites

@carcase

userul din braila a venit in bucuresti special pentru butoni sau nu? Ai retinut acest aspect sau nu a mentionat acest lucru?

 

PS. A luat modelul cu BMW?

 

Te intreb acest lucru in incercarea de a stabili daca ar fi cerere pe forum pentru produsul comercializat de tine sau nu.

Edited by Rares_CJ
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

a venit omu cu treaba se ducea la o nunta dar sincer nu sunt de la sri sau mai ales de la securitate sa il interoghez pe om hai sa o lasam asa cum a cazut e inchis asta e s-a dus am inteles aici nu sunt oameni care cumpara si asta e dictatura a invins din nou.

@carcase

userul din braila a venit in bucuresti special pentru butoni sau nu? Ai retinut acest aspect sau nu a mentionat acest lucru?

Link to comment
Share on other sites

@carcase

Ajuta-ma sa te ajut.

Intelege ca ar fi nenumarate topicuri cu tot felul de produse spre vanzare, legate sau nu de BMW, daca nu s-ar tria din ele. Nu e nimic personal si nicio dictatura. Nu atata timp cat macar unul dintre noi e total dezinteresat de fenomenul vanzari-cumparari prin intermediul forumului.

Incercam doar sa pastram topicurile care prezinta un real interes. De aia ti-am cerut detalii.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.