Jump to content

Vand Faruri Originale BMW E60 NFL sau LCI


Recommended Posts

Vand SET FARURI BMW E60 LCI - facelift (2008 > 2011)

1. Set 2 x faruri facelift halogen cu lupa - pret 450 EUR/set

2. Set 2 x faruri facelift bixenon - pret 570 EUR/set fara becuri si trafuri

3. Set 2 x faruri facelift bixenon adaptative - pret 600 EUR/set fara becuri si trafuri

 

Vand SET FARURI BMW BMW E60 NFL (2005 > 2007)

Set 2 x faruri xenon complete cu trafuri si becuri - Pret 500 EUR/set complete sau 400 EUR fara accesorii

 

Preturile sunt negociabile, iar daca nu se regasesc pe stoc se pot aduce pe comanda.

 

Livrarea se face prin curier rapid cu ramburs (costuri suportate de cumparator) sau personal in Arad

 

Pozele cu farurile pe stoc in acest moment, pentru mai multe detalii si despre disponibilitate va rog sa intrebati Tel: 0725 537 873

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pe tot netul e plin de faruri e60 nfl xenon cu 500 euro ! Statute de cateva luni la vanzare ! :sorcerer:

 

De curiozitate, daca accepti schimburi, cat mai vrei ptr cele de nfl la schimb cu unele impecabile fara xenon tot de nfl ?

Link to comment
Share on other sites

Ia explica-mi tu mai bine cum sta treaba asta ?

Pai ce sa iti explic, am pe cineva in Germania care cauta faruri si le trimite in RO la vanzare. Daca cumva se vand sau doresti altele (alt model spre exemplu sau mai noi, etc.) astepti si cand ajung in Romania le vezi si daca iti plac le cumperi.

 

Pe tot netul e plin de faruri e60 nfl xenon cu 500 euro ! Statute de cateva luni la vanzare ! :sorcerer:

 

De curiozitate, daca accepti schimburi, cat mai vrei ptr cele de nfl la schimb cu unele impecabile fara xenon tot de nfl ?

 

Farurile sunt de vanzare, nu pentru schimb. Imi pare rau

 

poti pune o poza mai clara cu ambele faruri bixenon fl mie imi par f ciobite ...dar poate nu e poza buna .

 

Asa sa te gandesti ca ele nu sunt noi... mai au si urme de folosinta. Cand o sa trec pe la garaj o sa fac si alte poze. PS: vezi ca cel singur din poza e LCI dar halogen si nu bixenon.

La cele bixenon fara AHL nu am reusit sa fac poze, dar daca esti interesat o sa fac... (nu am apucat inca).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.