Jump to content

Cumpar cutie automata E60 2003 cod 6HP19


requl

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

ia legatura cu alex teile http://www.bmw-teile.ro/contact/ pentru ca el are o cutie de viteze automata cu 90 000 km rulati de vanzare la 900 Euro.

Da-i un telefon si spune-i ca ai aflat azi ca are asa ceva de vanzare si poate te va ajuta. E de mare incredere omul!

P.S. A nu se considera reclama.

Link to comment
Share on other sites

nu am nici un interes in cauza, dar e aberant pretul de 900 de euro :) pt o cutie de viteze :frantics:

in momentul de fata nu am decat pt e60 530/525 diesel, insa e 350-400 de euro o cutie, cu factura si garantie, cum sa dai pe cutia de viteze un sfert din cat costa masina ? ... :hyper:

Link to comment
Share on other sites

Nu o lua in nume de rau,dar mi se pare cam ieftina. :flowers:

Chiar m-am mirat cand ai scris ca oferi factura si garantie.Altii si-au vandut masinile din cauza pretului cutiei automate...sunt cazuri si aici pe forum.

Edited by kolea
Link to comment
Share on other sites

Nu o lua in nume de rau,dar mi se pare cam ieftina. :flowers:

Chiar m-am mirat cand ai scris ca oferi factura si garantie.Altii si-au vandut masinile din cauza pretului cutiei automate...sunt cazuri si aici pe forum.

la x-uri da, acolo e dublu pretul, dar la cele normale nu e cazul,

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.