Jump to content

problema caseta directie


cLuBBeR bMw - FaN

Recommended Posts

Va salut!am intampinat si eu o problema destul de mare zic eu...si caut parerea si sfatul vostru...sa va zic ce am schimbat zilele astea la masina....aveam bataie in volan vibratii in volan la viteza intre 100 kmh 130kmh...am fost pe la doi mecanici amandoi mi au spus aproximativ acelasi lucru...joc in caseta si posibil o bascula care am schimbato acum 3 luni dar sa uzat iar..bascula fiind noua...in fine am cumparat cei drept caseta de directie sh...si capete de bara noi...mi le a schimbat si nu mi a schimbat si uleiul de la servo la pus pe cel vechi..k numai avea mecanicul ulei...am inlocuit si uleiul a doua zi...masina numai vibreaza asa rau sa cam redus la jumtate... si cand iau de volan stanga dreapta pe loc imi scade turatia si se aude un huruit ....de la ce mai poate fii?sa fie si caseta asta schimbata proasta sau din altceva...masina este un 323ci din 2000....ma baga in pamant masina asta....astept si parerile voastre va multumesc
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.