Jump to content

Motorina Recomandata


Noxro

Recommended Posts

Salutare,

 

Nu stiu daca exista un alt post pentru asta si daca exista imi cer scuze si va rog sa ma directionati spre respectivul topic

 

Am achizitionat de curand un e46 320d model 2004 si imi place enorm masina. Este primul meu diesel si vreau sa va cer parerea despre combustibilii disponibili in benzinariile din romania. Motorina extra merita diferenta de bani fata de cea normala. Banii astia nu ar fi o problema dar nici nu vreau sa ii arunc pe geam aiurea. De regula prefer sa alimentez de la Petrom si OMV, mi se par cam cele mai bune benzinarii. In acelasi timp daca motorina extra face in vreu fel motorul sa aibe un mers mai lin sau sa ii prelungeasca viata catusi de putin apoi am sa dau banii cu draga inima.

 

Deci voi ce parere aveti?

 

Imi cer scuze in avans daca am incalcat vreo regula fara sa imi dau seama de asta

 

Stima

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.