Jump to content

schimb jante sau vand


criyssty

Recommended Posts

Scimb jante 17" TSW in stare buna, nefiind strambe sau sudate. Sunt echipate cu cauciucuri 215/45/17, dar sunt la capatul vietii. Mai ofer in acelasi pret alte 4 anvelope continental 205/50/17 si 225/50/17 in stare foarte buna cu un profil de 5 mm.La schimb doresc jante pe 16" cu cauciucuri de vara in stare decenta (sa mai poate fii rulate inca o vara)si diferenta de minim 100 euro. La vanzare pretul este de 250euro.

 

pt alte informatii putem vb si la telefon 0744513063.

din pacate nu pot posta poze.

Link to comment
Share on other sites

daca sunt intr-o conditie decenta atat jantele cat si cauciucurile si ne putem intelege la diferenta, da.

Jantele arata bine,dupa parerea mea,iar cauciucurile acum 2 luni aveau profil intre 3-4mm. Am mai rulat maxim 800km in astea 2 luni. O sa fac poze la fiecare in parte.La ce diferenta te-ai gandit? Si am o rugaminte.O poza imi poti face si mie.Am cautat pe net modelul dat de tine,dar imi arata n-spe mii de modele.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

mai adaug un up !!!!!!!!

si niste detalii: latimea este 7J ET este 35

mai adaug ca bonus doua lampi spate pt moderl individual (lampa cu 2 becuri)si un cass original bmw in stare f buna de funcytionare.

 

astept potentiale oferte de la oricare dintre voi.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

asa....recapitulare

 

deci vinzi jantele cu tot cu cauciucurile de pe ele la 250 euro

Pe langa astea mai oferi inca 4 cauciucuri.

 

Eu pe e46 am acuma style 134 cu anvelope Goodyeay UltraGrip 8 dot 2012 cred ca au 5 mm. Le-am cumparat in toamna.

 

 

 

 

intrebari:

Daca ar fi sa iau doar jantele care ar fi pretul?

Daca ar fi sa iau jantele si sa ti le dau pe ale mele la schimb.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

daca vrei sa cumperi doar jantele, nu le dau fara 200 euro

daca vrei la schimb, eu dau tot ce am mentionat mai sus plus prezoane cu antifurt si inele de centrare pt E46 si mai dai tu 100 euro. aici mai putem vb.

astept parerea ta oricare ar fii ea.

Edited by criyssty
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.