Jump to content

donez scaune si banchete e36 4 usi imitatie piele albe


coollio

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

salut,

daca mai ai scaunele le-as vrea eu.... chiar mi-ar prinde bine. Da-mi un semn la 0721613881. pot veni oricand sa le iau.

multumesc!

salut, multumesc moderatorului pentru ca a redeschis topical, in prima parte il dorea un baiat din Craiova care m-a sunat azi si doreste sa vina dupa produse. El ar fi prima optiune, mie mi-a lasat impresia buna ca va veni, daca nu tu esti urmatorul

Link to comment
Share on other sites

cuter , era o vorba "calul de dar nu se cauta la dinti", nu mi-a placut faptul ca te interesa in ce stare sunt deparca as fi donat niste gunoaie. Astazi a venit "318is berlina" tocmai de la Craiova cu o sticla de palinca , gest pentru care ii multumesc inca o data , si a plecat, multumit,cu interiorul + bonus din partea mea un set complet de fete de usi (fara negrese, zgarieturi sau altceva). Multumesc tuturor colegilor de pe forum pentru pasiunea BMW si am sa revin daca mai scot ceva la donat.
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

cuter , era o vorba "calul de dar nu se cauta la dinti", nu mi-a placut faptul ca te interesa in ce stare sunt deparca as fi donat niste gunoaie. Astazi a venit "318is berlina" tocmai de la Craiova cu o sticla de palinca , gest pentru care ii multumesc inca o data , si a plecat, multumit,cu interiorul + bonus din partea mea un set complet de fete de usi (fara negrese, zgarieturi sau altceva). Multumesc tuturor colegilor de pe forum pentru pasiunea BMW si am sa revin daca mai scot ceva la donat.

nu se mai bea tuica la Craiova ?

 

imi dau seama ca esti fericit ca ai facut un gest nobil :drunk:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.