Jump to content

E90 320D


arun79

Recommended Posts

Si daca vine cineva cu o masina cu km reali(automat un pret mai mare)imediat apar si link-urile catre autovit cu masini mai ietine si mai dotate.

 

Oricum o dai nu e bine ...

 

Trebuie sa fii corect si ... o sa fie bine...

Iar acest lucru trebuie sa fie o regula generala in viata...

Edited by Euu
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Oameni buni,voi chiar credeti minciunile samsarului asta?!! Pe numarul lui de tel.(0745372231)sunt de vanzare pe net BMW-uri,Mercedes,Ford... Asta verifica masinile si in teava de esapament cand le cumpara...Sigur el a dat km. inapoi!!! Niste escroci! Bine va face "dooh" ca va demasca pe toti!!!

 

Nu e aceeasi persoana?

 

http://www.bmwclub.ro/forums/topic/124397-vand-e60-520i/

Link to comment
Share on other sites

Mai arunasule,nu meriti sa-ti vorbesc frumos pentru ca esti un samsar escroc DOVEDIT!! Multumim dooh...

Justificarile tale sunt de tot rasul si ai un tupeu incredibil. Mai bine te lasi de samsareala(ca nu prea ai aptitudini),te faci baiat cuminte si te apuci de munca.

P.S. Era sa uit ca m-ai facut "taran"...TARANCA ESTE MAMICUTA TA...Ce zici de varianta asta?

Link to comment
Share on other sites

Mai arunasule,nu meriti sa-ti vorbesc frumos pentru ca esti un samsar escroc DOVEDIT!! Multumim dooh...

Justificarile tale sunt de tot rasul si ai un tupeu incredibil. Mai bine te lasi de samsareala(ca nu prea ai aptitudini),te faci baiat cuminte si te apuci de munca.

P.S. Era sa uit ca m-ai facut "taran"...TARANCA ESTE MAMICUTA TA...Ce zici de varianta asta?

Sa ma sugi mai ales daca esti ce scrie in descriere...probabil esti si urata dar as face o exceptie si te-as lasa

  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Poate cineva sa inchida mizeria asta! si cu ocazia asta si gurile voastre de cacat!

 

Masina nu se mai vinde!Va fi a mea pe vecie!

 

De fapt avea 390.000km si eu i-am dat inapoi!

 

A fost dauna totala si am reparato,daca cineva o vrea asa o ofer si 1000e celui care ma va scapa de ea!

 

Uite ca am spus adevarul!

 

Pentru cei care au postat aici puteti cere orice piesa aveti nevoie de pe ea,o primiti gratis!

  • Like 1
  • Downvote 8
Link to comment
Share on other sites

Hai mars samsare!Du-te ca ai treaba,ai multe masini de vandut si la cat sunt de manarite nu cred ca mai vinzi ceva..

Iar daca nu vinzi,nu mananci! Sau mai pe romaneste MANANCI . . . . Ia vezi,reusesti sa completezi punctele?

 

Dar de ce sa se inchida topicul "dragutule"? Lasa-l sa nu se inchida...Sa vada toata lumea si sa se fereasca de tepele tale.

Link to comment
Share on other sites

O mare rugaminte, daca ajungem sa injuram ca-n codru, chiar si poetic, suntem in egala masura la acelasi nivel cu samsarii.

Va rog pe viitor, doar daca se poate sa incercam sa fim putintel mai civilizati, ajuta atat la sanatate cat si la un somn mai lin :-)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sunteti prea prosti daca verifica cineva masina avea 130 de mii in 2010 in romania si la mine este de 6 luni asta inseamna ca nu eu am dat km si fac pariu cu cine vreti ca masina iasa fara defect la orice verificare.

Iar tu asta de injuri sa te ia trenul taranusule!

Link to comment
Share on other sites

Iar ai inceput...ai luat-o de dimineata vad...

Ce nesimtit si cat tupeu are! Incredibil! Te-ai prins ca va ramane topicul aici,se duc dracu tepele tale si incerci sa mai repari situatia... Pe cine vrei ma tu sa prostesti?!

Care 130000 km. in 2010 ??!!

Vrei sa spui 180000 km. in 2010!! ( vezi dooh...)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.