Jump to content

vand e46 330 cd 2004


tymuku

Recommended Posts

imi vand masina, din pacate:( nu mai sunt resurse sa o intretin si am hotarat ca merita pe cineva care sa aiba grija de ea

masina este urmatoarea un e46 coupe din anul 2004 facelift cu 273 mii km carte service la zi absolut tot istoricul detin cumparat personal din Italia in iunie 2009 de la primul proprietar deci eu sunt al doilea,am inmatriculat-o in RO in martie 2012 cu hotorare judecatoreasca asta inseamna ca trebuie platita taxa de inmatriculare.

Ca si optiuni:navigatie mare 16:9,senzori parcare,xenon puse de mn,scaune sport electrice si semipiele jante aliaj model M originaale,si restu se stie.

Tinand cont ca nu are taxa platita vreau 7500 euro negociabil putin.My link]

post-47515-0-30313900-1386144383_thumb.jpg

Edited by tymuku
  • Downvote 11
Link to comment
Share on other sites

Tinand cont ca nu are taxa platita vreau 7500 euro negociabil putin.

 

Negociabil putin, dar:

 

Cred ca ai inversat primele doua cifre din pret. ;)

Calculand cu minimum 177 emisia de CO2, taxa pleaca de undeva de la 1600 Euro, iar in conditiile astea si 5700 Euro e un pret prea mare.

Edited by andrei™
  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

andrei daca nu stii mergi si intereseazate am cartea masinii si scrie clar 177 CO2 e motorul cu 150 kw adik 204 cai e facelift modelul...

Pune o poza cu CIV din care sa se vada emisiile si ai scapat de alte discutii pe tema asta ;) .

 

ON: frumoasa masina.

Edited by jeezy
Link to comment
Share on other sites

Dupa cum vad eu in poza bara fata a fost revopsita dupa vreo buseala. dar nu conteaza asta ci pretul care e imens ..parerea mea si ca s o dai pe cash tre sa ceri un pret din 2013 nu de cand ai luat o tu.

Bafta.

masina am cumparat-o in 2009 si ma ajuns 13 mii euro deci e departe rau de suma asta pretul meu si da bara fata a fost schimbata pt ca am lovit un caine nennorocit maricel inca.....dar am pus inapoi bara originala,,,am mai vopsit capota pt ca de la pietre se vdeau puncte si nu imi placea....in rest nimic revopsit...

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Masina merita ceva bani dar nu ce ai scris tu acolo , piata face pretul nu vanzatorul:)

Pune o si tu pe autovit,mercador,tocmai, la variante ai sanse sa o dai .

 

bafta la vanzare si cine cauta motor de 3000 nu se uita la 21 mil. am si eu un e46 3mii benzina si nu mor fara banii astia pe un an plus ca i dai si fractionat .

Edited by e466666
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

se vand cu 6 miii am vazut din 2002-2003 benzinare,oricum ultimul pret este de 7 miii daca nu o tin pt mine no problem azi am schiimbat discurile frana si placutele noi marca febi, functioneaza perfect nu bate nu troncane cine cumpara masina asta poate sa plece si in AMERICA:d
  • Like 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Nu iei 7000 pe ea in veci. Asta ar insemna ca viitorul proprietar sa iasa undeva la 9000 cu tot cu taxa, plus alte cheltuieli. Poate si mai mult chiar.

 

Pe un E46 330cd din 2004 cu tot cu taxa platita nu stiu cine ar cheltui mai mult de 7000, ca tot e vorba de suma asta. :)

Edited by andrei™
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

La asa preturi... mi-am permis si eu sa fac o aroganta, si sa-mi pun masina aici, la un "pret competitiv": http://mercador.ro/o...002-IDSU9w.html

Sunt curios cate injuraturi primesc :p

A se intelege ca este un pamflet si trebuie tratat ca atare.

 

Vad ca si scazut la pret ca un adevarat vanzator ..... pamflet sau pana la urma o vinzi ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.