Jump to content

Va rog..ajutor...sunt varza..jante..ce model ..


studio54

Recommended Posts

De vreo 2 luni (nu exagerez :blink: ) ma uit in fiecare zi, cel putin cate o ora la 2 modele de jante, cromate, modelul cu spite este pe 18", 1.100E/setul, cel mai plin pe 17", 900E/setul.

 

Deja nici macar nu mai este amuzant, stau cu orele si ma holbez la ele. M-au ajutat 2 baieti cu un virtula tuning, maniack si alex, si pun aici pozele.

 

Am mai vb cu lumea dar as vrea o parere din partea posesorilor de BMW.

Nu are nici o legatura cu banii avand in vedere ca sunt f aproapiate ca pretz.

 

e 5 dimineata... decizii, decizii ..soare, marea, aspirina :)

post-2284-1172630803_thumb.jpg

post-2284-1172630821_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Eu am sa subscriu la parerea generala de pana acum.. Nu se potrivesc. Poate la "Pimp my ride" sau la alte show-uri televizate dau bine. Insa eu nu mi-as bate joc de masina in halul asta, cu jante de crom... Mai repede as pune BMW, BBS, HAMANN sau ACS.
Link to comment
Share on other sites

Pana si negrii au renuntat la bling-blingurile astea, acum se poarta jantele negre.

Numai la manelistii din Romania inca sunt HOT. :blink:

199920[/snapback]

 

pei eu sunt manelist, deci am voie :)

prietenul meu Gutza o sa fie foarte incantat.

 

Replica M nu imi iau in nici un caz, una din 3 masini au replica M, si sa dau 700E sa am jante ca alti 15 nu ma incanta.

 

WLF, daca erau la moda jantele roz, trebuia sa imi iau roz?? Rationamentul tau e gresit in aceasta privinta, nu sunt vreo vedeta sa rada lumea de mine ca nu port ce e la moda.. daca la anu nu se mai poarta negrul ce fac, le arunc la gunoi..

post-2284-1172675133_thumb.jpg

post-2284-1172675147_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

De vreo 2 luni (nu exagerez  :blink: ) ma uit in fiecare zi, cel putin cate o ora la 2 modele de jante, cromate, modelul cu spite este pe 18", 1.100E/setul, cel mai plin pe 17", 900E/setul.

 

Deja nici macar nu mai este amuzant, stau cu orele si ma holbez la ele. M-au ajutat 2 baieti cu un virtula tuning, maniack si alex, si pun aici pozele.

 

Am mai vb cu lumea dar as vrea o parere din partea posesorilor de BMW.

Nu are nici o legatura cu banii avand in vedere ca sunt f aproapiate ca pretz.

 

e 5 dimineata... decizii, decizii ..soare, marea, aspirina  :)

199752[/snapback]

dupa parerea mea nu merge nici unul din cele 2 modele

nu dau bine pe masina

poate pe un seria 7 ar merge dar pe un 3-ar NU merg

Link to comment
Share on other sites

Pai nu zice nimeni sa fi la moda, dar deja jantele astea cromate au trecut la capitolul kitch. Ia ceva clasic, nu se demodeaza niciodata.

199990[/snapback]

ai si tu dreptate ta, intr-adevar ceva clasic o sa fie ok intodeauna, dar scapi ceva f important, fiecare isi personalizeaza masina pt a fi diferita, a se detasa prin design de celelalte, acum trebuie gasit un echilibru intre "flashy" si "sters". Nu stiu de ce spui ca e kitch atata vreme cat sunt 20 de masini in Buc care au jante cromate, pt ca sunt f scumpe, nu neaparat ca nu plac.

Link to comment
Share on other sites

ai si tu dreptate ta, intr-adevar ceva clasic o sa fie ok intodeauna, dar scapi ceva f important, fiecare isi personalizeaza masina pt a fi diferita, a se detasa  prin design de celelalte, acum trebuie gasit un echilibru intre "flashy" si "sters". Nu stiu de ce spui ca e kitch atata vreme cat sunt 20 de masini in Buc care au jante cromate, pt ca sunt f scumpe, nu neaparat ca nu plac.

200052[/snapback]

si mie imi plac jantele de genul asta, dar nu merg pe BMW (parerea mea). dar daca tu vrei sa-ti iei ca sunt doar cateva masini cu jante d-astea gresesti! nu intotdeauna ce e mai scump e si mai frumos (sau mai bun).

pe seria 3 merg foarte bine jantele in spite, in nici un caz cele pline sau "cu aer de vedeta". e46 este o masina sport, iar jantele alea sunt prea elegante (pt Escallade, Navigator, Bentley Flying Spur etc.)

Link to comment
Share on other sites

e principiul in sine Dane, conceptul ca doar replica M, ACS sau Alpina se pot pune pe BMW ... e adevarat Alpina e un model rar...

 

Imi place modelul atasat, dar nu imi place ideea in sine de a avea ceva ce poate fi considerat semi-standard, cu ghilimelele de rigoare.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.