Jump to content

Navigatie E46


Recommended Posts

Modelele Dynavin. Cauta pe net. Gasesti si cu android si net, ii poti pune camera pe mersul inapoi, are mp3, bluetooth si o gramada de functii. Merita si la bani, mai ales ca sunt dedicate (arata ca aia de fabrica, merge la mufe, la magazia de cd-uri). In plus, majoritatea au touchscreen http://www.compari.ro/multimedia-auto-c3637/dynavin/e46-p46143835/?gclid=CIbunvri1bsCFcZc3godzw4AnA
Link to comment
Share on other sites

Ce este asa rau la el?

Scuze ca intreb, dar nah...sa stiu sa evit acele minusuri.

 

Inafara de faptul ca linia bordului nu va mai fi la fel ca inainte,va arata ca o cizma in bord,se va vedea de la o posta ca e un chinezism!Cand este deschis display-ul sta exact in fata grilelor de la clima,deci nu vei mai putea folosi aerul pe la grilla centrala!

Eu personal am optat pt un sistem multimedia dedicat(adica respecta linia bordului si arata aproape ca cel de fabrica - doar ca are mult mai multe functii la un pret rezonabil: dvd,sd,usb,aux,touchscreen,etc).

Ca si ex poti cauta(inafara de dynavin-care este destul de scump) Erisin sau Eonon.Eu mi-am luat un erisin+retrocamera cu tot cu transport din Uk la 360euro!

Uite cam cum arata in bord!

post-37882-0-20638400-1388335591_thumb.jpg post-37882-0-09244000-1388335612_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

arata groaznic in bord.

 

decat ala mai bine un gps in parbriz..sau telefonul..

Am inteles de ce nu merge modelul Acela :thumbsup:

 

Inafara de faptul ca linia bordului nu va mai fi la fel ca inainte,va arata ca o cizma in bord,se va vedea de la o posta ca e un chinezism!Cand este deschis display-ul sta exact in fata grilelor de la clima,deci nu vei mai putea folosi aerul pe la grilla centrala!

Eu personal am optat pt un sistem multimedia dedicat(adica respecta linia bordului si arata aproape ca cel de fabrica - doar ca are mult mai multe functii la un pret rezonabil: dvd,sd,usb,aux,touchscreen,etc).

Ca si ex poti cauta(inafara de dynavin-care este destul de scump) Erisin sau Eonon.Eu mi-am luat un erisin+retrocamera cu tot cu transport din Uk la 360euro!

Uite cam cum arata in bord!

post-37882-0-20638400-1388335591_thumb.jpg post-37882-0-09244000-1388335612_thumb.jpg

Aha. Mersi de sfaturi. Imi place cum arata acest model in bordul masinii.

Link to comment
Share on other sites

uite aici: dedicat (aspect OEM), bun, fiabil si... ieftin

 

http://www.erisin.com/es9746a-7-android-422-car-dvd-player-gps-obd-bmw-3-e46-m3-rover-75-mg-zt_p494.html

 

pt cei care afirmau ca Erisinul cu Android nu are optiunea NIGHT-MODE / black screen, ei bine, are si asa ceva... trebuie doar apasat lung (3 SEC.) pe butonul MUTE, iar ecranul intra in "NIGHT MODE"... ulterior, daca sunt actionate comenzile de pe volan, ecranul revine la luminozitatea normala, dar daca sunt folosite comenzile de pe unitate (de ex. butonul de volum) ecranul ramane in continuare in "night mode"

:flowers:

Link to comment
Share on other sites

Am auzit de el, dar momentan nu pot sa investesc atat intru-un astfel de sistem. Eu mi-am propus un maxim 1500 LEI.

 

E obligatoriu sa il iei nou? vezi ca gasesti di dynavin si eonon sh, bune si ieftine. cauta si u ca in principiu n-are ce sa nu mearga la ele. si daca il iei nou si ii dezlipesti tu folia de pe geam, te incalzeste mai tare? tot rolul ala il are.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ce parere aveti de acesta My link ?

Ar merge?

 

NUUUUU...sunt niste mizerii!!!!

Si-a cumparat un prieten de-al meu si peste 2 zile l-a dus inapoi si si-a laut alta magarie la 19 mil parca.

dupa alte 3 zile l-a dus inapoi. Se bloca, se restarta, nu mergea bine etc...

 

Pana la urma ghici ce si-a luat.... Dynavin...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.