Jump to content

Schimb Dynavin D99+(android)


daci_84

Recommended Posts

Schimb navigatie Dynavin D99+ cu platforma android, pachet complet(navi, antena, manual, garantie 1an si aprox 3 luni,etc) cu navi oem e46 care sa contina urmatoarele:

-Monitor 16:9 cu CD(Alpine)

-navigatie MK4

-modul radio BM53

-cablaj INTACT navigatie+audio, compatibil HARMAN/KARDON

-magazie CD si/sau cablu aux

-modul TV

-suport portbagaj+chestii aferente(dau la schimb ce este la mine)

 

Dynavin-ul nu a fost in service niciodata, functioneaza perfect. Motivul schimbului este aducerea masinii intr-o stare cat mai OEM. Pentru cei interesati trimit poze pe mail iar schimbul se face doar cu proba pentru ambele sisteme.

Edited by daci_84
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Salut! Daca mai este valabil anuntul, nu te-ar interesa sa il vinzi pur si simplu? (Contra unui pret reciproc avantajos, bineinteles)

De asemenea, pe E46-le meu cu navi mic exista o parte din componentele cautate de tine. Poate te intereseaza.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Salut! Daca mai este valabil anuntul, nu te-ar interesa sa il vinzi pur si simplu? (Contra unui pret reciproc avantajos, bineinteles)

De asemenea, pe E46-le meu cu navi mic exista o parte din componentele cautate de tine. Poate te intereseaza.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Scuze de intarziere; nu am primit notificare pe mail. Momentan nu, doar schimb cu navi 16:9. Multumesc de oferta!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Parerea mea e sa-l vinzi si sa incerci sa cumperi unul asa cum iti doresti. Nu cred ca cineva ar face acest schimb. Gandeste-te ca numai displayul cu cd, bm54 si mk4 fac minim 600eur, vandute separat si un dynavin sh nu cred ca se vinde cu atat.
Link to comment
Share on other sites

Parerea mea e sa-l vinzi si sa incerci sa cumperi unul asa cum iti doresti. Nu cred ca cineva ar face acest schimb. Gandeste-te ca numai displayul cu cd, bm54 si mk4 fac minim 600eur, vandute separat si un dynavin sh nu cred ca se vinde cu atat.

Am gasit navi oem complet la 1600 lei, in alt oras. Nu vreau sa scap de ea, este ok doar ca vreau sa aduc masina intr-o stare cat mai oem...pitici :rolleyes: . Daca nu gasesc, aia e. Mersi oricum de sugestie :thumbsup: .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.