Jump to content

E 46 320d IMOLAROT2


valy

Recommended Posts

Multumesc,astept navigatia de la colegul @kenbobo sa o montez pe masina dupa care am sa fac cateva poze...

Am spus pentru cat a asteptat masinuta asta sa o repar merita un android :thumbsup:

 

Garantez cĂŁ nu-ți va pĂŁrea rĂŁu de navigație și cĂŁ va merita așteptarea. Am și eu una la fel și e foarte OK.

Singurul aspect care puțin mĂŁ deranjeazĂŁ e timpul de cca 20 sec de bootare.

Link to comment
Share on other sites

Cum nu posteaza reactii,o sa scriu eu ca l-am (re)vazut dimineata,masina este pe roti,circula .......deci exista. Ti-ai schimbat lupele pana la urma ? Farurile par foarte puternice si se vad de la mare distanta :thumbsup: ,cred ca ai minim 5000k par destul de albastre.
Link to comment
Share on other sites

Da am schimbat lupele si am comandat becuri xenon 5000k angry.gifam facut o gresala ,trebuia 4300k

@FRE...grabit ca niciodatathumbsup.png,intarziai la serviciu???

 

Despre navigatie numai vorbe bune ,se misca foarte bine,

o rezolutie excelenta

un sunet diferit fata de cass oem,

butonele se simt bine la atingere montajul foarte usor

nu trebuie nici o modificare ,toate butoanele de la volan functioneaza perfect

MINUS as da la semnalul radio, in Bucuresti ba prinde stereo ba nuangry.gif

altceva pe parcurs..

Link to comment
Share on other sites

ÂŞi eu am remarcat recepĂžia mai slabĂŁ a semnalului radio, dar prea puĂžin folosesc aceastĂŁ funcĂžie am vizat ĂŽn principal redarea fiÂşierelor mp3.

Pe partea de navigaĂžie se miÂşcĂŁ ok.

P.S. ÂŞi eu folosesc aplicaĂžia Tunein Radio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Navigatia este ERISIN? e diferenta marisoara intre cum se auzea inainte si cum se aude cu erisin-ul? la mp3/track-uri ma refer, nu radio. Eu am cd bussines oem momentan fara magazie, dar care ciudat se aude mult mai bine fata de alte cass-uri (care au magazie si pt CD) sau chiar alte cd playere bussines, de ce nu stiu... si nu am HI FI...nu am schimbate boxele sau tun de bas prin portbagaj, nu ma refer de acum ca se aude ca un logic 7 :)) dar e "vizibil/auzibil" :D mai bun decat altele.

 

Semnalul Radio ce inseamna ca e slab? nu poti asculta radio prin anumite zone ale orasului sau se aude

prost, gen fasait...?

 

Am in plan si eu navigatia si as vrea sa ii stiu cam toate punctele slabe de la inceput...la ce sa ma astept.

 

 

PS: RCC ziceai ca folosesti tunein, se aude ok cu ala?

Edited by raul_bog
Link to comment
Share on other sites

TuneIN Radio folosesc si eu, de aceea le-am recomandat si la Rcc si la Valy. Este o aplicatie care functioneaza online, reda la 320kbps si evident ca se aude ca un mp3 bun.

 

Receptorul de radio nu este foarte stralucit, dar eu de exemplu nu prea ascult radio in masina (rar spre deloc), iar daca vreodata vreau sa ascult, redau prin TuneIn si ascult la calitate maxima ca am tot timpul stickul 3g conectat la navi.

 

 

PS: Navigatia nu e Erisin ;)

Edited by Kenbobo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sa ai o primavara plina de impliniri si bineinteles fara incidente ! Foarte bine arata masina,adevarul este ca pachetul M arata superb pe rosu :thumbsup:

 

Mersi FRE si al tau este un superb diamant negru bine slefuitthumbsup.pngthumbsup.pngthumbsup.png

Edited by valy
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.