Jump to content

Navi bmw e46 16:9


Recommended Posts

Doresc sa imi vand navi oem pt ca vreau Dynavin sau erisin. Doresc sa stiu cu cat se vand cele oem NU cat se cere. Doresc o evaluare avand in vedere ca nu stiu ce MKIII sau MKIV daca are ceva module sau nu, navigatia nu am folosito nici o data are un dvd blocat in ea, cand apas pe buton sa scoata dvd se aude ca incearca ceva dar fara nici un rezultat, in schimb ecranul merge foarte bine (rasounde repede la comenzi, nu se blocheaza, nu se vad semne de uzura ), masina este din 2004 luna a 10. Nu stiu cum sa incarc poze sau pe ce site pot incarca ca sa vedeti? http://www.youtube.com/watch?v=YNQsR--lfio http://www.youtube.com/watch?v=mFNTEiJWfaM
Link to comment
Share on other sites

..Doresc o evaluare avand in vedere ca nu stiu ce MKIII sau MKIV daca are ceva module sau nu..

 

Merge pe DVD deci este MKIV, s-a pus pe masini incepand cu 2002.

Daca faci o poza la ce mai este pe langa DVD player, cu mocheta data la o parte, poate ne dam seama si ce module mai ai (pe langa cel de sunet).

 

 

Ai sedane, coupe sau touring?

Aici gasesti un anunt de oferta schimb Dynavin cu Navi OE, desi @daci_84 vrea o versiune compatila cu HK totusi merita sa pui o intrebare si daca pretul este bun poate decide sa ia cablajul nou de la reprezentanta.

 

ps. Ar fi indicat sa-ti treci locatia la profil.

Link to comment
Share on other sites

post-58892-0-16435200-1394114361_thumb.jpg

Merge pe DVD deci este MKIV, s-a pus pe masini incepand cu 2002.

Daca faci o poza la ce mai este pe langa DVD player, cu mocheta data la o parte, poate ne dam seama si ce module mai ai (pe langa cel de sunet).

 

 

Ai sedane, coupe sau touring?

Aici gasesti un anunt de oferta schimb Dynavin cu Navi OE, desi @daci_84 vrea o versiune compatila cu HK totusi merita sa pui o intrebare si daca pretul este bun poate decide sa ia cablajul nou de la reprezentanta.

 

ps. Ar fi indicat sa-ti treci locatia la profil.

Link to comment
Share on other sites

Sub DVD player ai modulul de radio, versiunea BM54 cel mai probabil.

Ca si pret, nu stiu ce sa zic, am cautat si eu de curand si am gasit modul mkIV cu 4-500 de euro dar si bundle fara cablaj cu monitor/modul BM54/DVD mkIV cu 1600 de lei.

 

Nu s-a vandut nici una din ele :rolleyes: asa ca, daca vrei Dynavin si te intelegi cu el, un schimb cu @daci_84 cred ca este cea mai buna solutie.

 

Complet, cu cablaj, pare sa fie in jur de 500 de euro dar nu stiu cine ar da banii astia pentru un retorfit destul de complicat cand poti avea aceleasi functii, chiar mai mult, cu mai putini bani si nu trebuie sa-ti desfaci interiorul pentru cablaj.

Edited by serjul
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.