Jump to content

vand bmw 520d e60 06/2009


Marius05

Recommended Posts

Akon,putin ma intereseaza parerea ta!Reprezinti romanul tipic...probabil nu te baga nimeni in seama si ai tu proasta inspiratie de a te baga!

Ca sa iti raspund la intrebari...

1 stikerul l-am folosit tot la masina...Imi cadea farul din cand in cand asa ca l-am lipit cu stickerul ala!

2 daca cineva are vreun dubiu in privinta km...este seria postata,poate fi oricand verificata!piele este asa cum este...

tu ai pielea pe corp ca toti ceilalti de varsta ta?sa nu te mai intreb de creier!

Liviu,as vrea sa trec la f10,dar depinde cum imi ies calculele

  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

desigur john

Am vazut ca esti din ploiesti. Suntem relativ aproape. Eu pot sa vin sa o vad oricand te hotarasti.

Caut de doua saptamani si am tot venit la Ploiesti la reprezentanta sa verific cate o masina si nam gasit nimic cum trebuie pana acum.

Link to comment
Share on other sites

Am vazut ca esti din ploiesti. Suntem relativ aproape. Eu pot sa vin sa o vad oricand te hotarasti.

Caut de doua saptamani si am tot venit la Ploiesti la reprezentanta sa verific cate o masina si nam gasit nimic cum trebuie pana acum.

 

De unde esti?

Cum ma hotaresc te anunt :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.