Jump to content

Navigatie bmw e46 Android 4.0.4


Recommended Posts

Navigatie dedicata bmw e46 cu android 4.0.4 pe ea si windows mobile!

A fost folosita de mine 1 saptamana.

Motivul vanzarii: vreau sa mai aduc navigatii modelul acesta sa le vand mai departe , asta fiind prima testata de mine!

ps : ARE STICK WIFI INCLUS IN PRET

PENTRU MAI MULTE DETALII VA ROG SA MA CONTACTATI LA 0743642913

post-28603-0-78143500-1395841721_thumb.jpg

post-28603-0-88687900-1395841727_thumb.jpg

post-28603-0-22919300-1395841733_thumb.jpg

  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

cat sa coste ? asta sau celelalte pe care le vei aduce

esti sigur ca are atat android cat si WM ? sau am inteles eu gresit...

pare a fi Erisin, nu ? cum s-a comportat in teste ?

dar cu ce ai frecat pe ecranul ala ? noroc cu folia ...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

fratica, tu ne iei de prosti? cum dracu sa aiba si WinMobile si Android?

 

poate un emulator ceva, dar nu poate rula ambele sisteme de operare...

Are de amandoua.. intra pe site la erisin si vezi, e ultimul lor model, are procesor de 1gb si ram tot 1gb.. costa 500 de dolari cu totul, transport care nu se opreste in vama... Nu se merita deocamdata, in curand le vor trimite si din Europa ca si pe celelalte modele, de unde transportul e 36 de dolari nu 136 cum e acum cu parcelforce pentru care nu se mai platesc alte taxe. Navigatia e vreo 370 de dolari, fara transport.

Edited by CodrinMarius
Link to comment
Share on other sites

Am eu de vanzare acelasi model de navigatie la 1850 lei, noua,nefolosita cu folia pe ecran (fara zgarieturi :p ) si are si adaptorul WiFi si card de 4gb cu iGo Primo si ultimele harti puse de mine, daca vrea cineva.

 

Legat de sistemul de operare: partea de multimedia (radio, cd/dvd, camera, etc) este pe Windows iar cand se apasa butonul Navi comuta pe Android.

Edited by Kenbobo
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
+ ca astepti destul dupa ea mai bine dai un ban si ai luat-o direct de la Kenbobo si in 24 de ore ti-a ajuns acasa, eu am asteptat dupa astia de la Erisin mult si bine si dupa niste bani sa mi trimita pe paypal inapoi...sunt foarte ciudati, abia inteleg o boaba in engleza.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

da, ai dreptate.. nu dadusem check out pana la capat.. chiar si asa..merita...fata de ce preturi sunt pe site-urile romanesti pentru ea

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.